Příspěvky uživatele - 194.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za květinu? Prosím, 30.8.2012
Moc Vám děkuji a doufám, že se stav rostliny zlepší. Zdeňka
Co je to za květinu? Prosím, 30.8.2012 Obsahuje fotku
Děkkuji Vám za odpověď. Myslím si, že květy vypadali podobně. Jen když jsem se na internetu podívala na ostatní rostliny, měly lesklejší listy a trochu jiné stonky. Ale předpokládám, že anturií je více druhů. V čem dělám tedy chybu? Že mi letos... celý příspěvek >
Co je to za květinu? Prosím, 30.8.2012 Obsahuje fotku
Tuto květinu jsem dostala jako dárek, ale nevím její název. Před rokem krásně kvetla, ale letos jsem ji přesadila a domnívám se, že jí to moc neprospělo. Chtěla bych o této rostlině vědět víc a potřebuji její přesný název. Děkuji všem. Zdeňka
Bazénový vysavač pro fitraci od 4m3/h, 3.6.2011
Chtěli jsme vysavač od firmy Zodiac, jelikož ten nabízí kvalitní servis a také dobře dostupné náhradní díly. Může se totiž za pár let stát, že vysavači odejde membrána a poté je již na odpis. Proto jsme zvolili nejlevnější variantu firmy Zodiac.... celý příspěvek >
Bazénový vysavač pro fitraci od 4m3/h, 3.6.2011
Pro filtraci o průtoku 4m3/h najít poloautomatický vysavač je velice složité. Např. MARIMEX Kontiki 2 je dle údajů použitelný od 5m3/h. Myslím si ale, že by s Vaší filtrací mohl bez problémů fungovat. Je ale na druhou stranu možné, že se bude... celý příspěvek >
Namotání žací struny, 24.5.2011
Děkuji za rady, právě, že klepnutím o zem se již struna, když se sečením opotřebuje, se již nevysune. Z důvodu asi špatného namotání. A nevím, jestli se struna musí namotat dle nebo proti směru hodinových ručiček. Je to namáhavé, pokaždé když se... celý příspěvek >
Namotání žací struny, 23.5.2011
Zdravím, zajímá mne, jakým způsobem namotat žací strunu do křovinořezu. Nevím ovšem, jestli můj dotaz je správný. Ale slyšel jsem, že žací struna, když už,,dojde,, se sama po zmáčknutí cívky, sama opět vyleze s cívky. V mém případě, když mi cívka... celý příspěvek >
Kde vzít vodu do bazénu 20m3?, 1.5.2011
O coulové hadici jsem také přemýšlel, ale od sousedů jsem také slyšel, že když v je v provozu vodní tok moc dlouhou dobu, může se stát, že voda poteče rezavá. Nerad bych tímto, až se ráno probudím, měl bazén jako ve filmu "Kurva hoši... celý příspěvek >
Kde vzít vodu do bazénu 20m3?, 30.4.2011
Zdravím, přemýšlím, jakým způsobem napustit vodu do našeho nového bazénu o objemu 20m3. Studnu nemáme a napustit vodu z hadice mi přijde hodně časově náročné. Ptal jsem se i na naši nejbližší vodárně, kde mi ale řekli, že celková cena mi vyjde na... celý příspěvek >
Žloutnutí listů u kroucené vrby, 26.5.2010
No každopádně jsem na ní zvědaví. Jinak moc děkuji za rady!!!
Žloutnutí listů u kroucené vrby, 26.5.2010
Ano, mám ji v rohu zahrady. Dnes se mi kolem ní proběhli psi a ztratila skoro všechny listy, tak opravdu doufám, že obrazí. Jinak ji mám zasazenou zhruba měsíc a půl a nepřijde mi, že by rostla.
Žloutnutí listů u kroucené vrby, 25.5.2010
Dobrý den, zhruba před měsícem jsem si na zahradě zasadil kroucenou vrbu. Nechal jsem jí nejdříve ve vodě zakořenit, aby pustila kořínky a pak jsem jí vysadil do země. Poté každodeně zalívám, aby měla dostatek vláhy. Vrbě nyní žloutnou lístky. Kde je... celý příspěvek >
Lze nyní ještě přesadit jahody?, 20.4.2010
Zdravím, můžou se ještě nyní přesadit jahody? Máme je na špatném místě, tak bychom je chtěli umístit jinam. Jen nevím, zda je ještě pro přesazení vhodná doba. Děkuji všem!!!
Kroucená vrba, 10.4.2010
To opravdu stačí??? Soused ji totiž takto zasadil munulý rok a vůbec se mu neuchytila.
Kroucená vrba, 10.4.2010
Zdravím všechny! Přinesl jsem si z přírody proutek kroucený vrby veliký cca 50cm za účelem ji vysadit na zahradu. Teď ji mám týden ve váze. Vrba v ní krásně pustila lístky. Teď bych od Vás potřeboval poradit, jakým způsobem ji vysadit ven. Zda vrba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika