Příspěvky uživatele - 80.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Lebiš, 14.2.2012
A to si objednáváte balkónovky na dobírku? Chci si právě objednat muškáty a strašně moc kusů takže mám strach..
Zahradnictví Lebiš, 13.2.2012
Ach tak..Já tam právě chtěla udělat velikou objednávku..a nyní po přečtení váhám..jestli raději nemám jet do obi atd...
Zahradnictví Lebiš, 8.2.2012
Děkuji. No právě, že to mám daleko tak mám strach. A chci tam utratit hodně peněz...
Zahradnictví Lebiš, 8.2.2012
Dobrý den,  chtěla bych si letos objednat balkonové květiny (muškáty, begónie) u firmy Lebiš. Máte s touto firmou někdo zkušenosti a také se zásilkovým obchodem? Děkuji za reakce. 
Wistárie na kmínku, 9.11.2011
Dobrý den, chci se zeptat. Moc ráda bych pěstovala wistárii, ale bohužel nemám žádnou oporu, pergolu. Napadlo lze ji pěstovat jako stromek nebo pokud někdo ji takto máte? Děkuji
Jak daleko sázet živý plot z habru od drátěného plotu?, 31.10.2011
Dobrý den, tento týden chci zasadit sazenice habru z lesa. Živý plot chci sadit do trojsponu akorát nevím jak daleko by živý plot měl mít mezeru od drátěného plotu?
Surfinie mi mění barvu/svilušky na fuchsii, 6.7.2011
no přesně toho jsem si dnes všimla na svých fialových surfinií, že jsou vybledlé... já si myslím, že je to dešťěm, protože 1 truhlík jsem pozdě schovala...
Živý plot z levandule, 29.6.2011
Dobrý den, chci se zeptat... chci si založit kolem terasy takový nízký živý plot z levandule. Nemá s tím někdo zkušenosti? Nevím zda mám levanduli sázet do trojsponu a kolik sazenic na 1 m? A pak jakou vhodnou půdu a substrát zvolit..díky
Modrá hortenzie, 27.6.2011
no to je opravdu zvláštní. Ta moje má být modrá a kvete růžově přitom je pod stromem a ještě jak jsem ji zasadila tak jsem vyhloubila jámu a nasypala do ní substrát pro azalky a rododendrony aŤ má kyselou půdu. Jsem z toho nešťastná, protože hnojím... celý příspěvek >
Modrá hortenzie, 10.6.2011
Dobrý večer, přicházím zde se svým problémem. Koupila jsem si v březnu 2 modré hortenzie... a zasadila je na začátku května do hlíny s přídavkem substrátu pro rododendrony a okolo nasypala rašelinu. Hortenzie roste náramně, ale co mě trápí je její... celý příspěvek >
Ořešák, 10.5.2011
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co za chorobu mi napadlo ořešák. Na jaře normálně rostly lístky a teď je strom jakoby holý a trčí z něj větve. Když se kouknu k sousedům to samé. Mrazem to není, protože jak minulý týden udeřily mrazíky tak ořešák byl... celý příspěvek >
Živý plot z habru, 25.4.2011
Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o vaše zkušenosti..na podzim mne čeká výsadba živého habrového plotu a chci se zeptat zda je lepší koupit sazenice anebo si je pořídit z lesa (můj strýc je myslivec a tvrdí, že sazeničky se ujmou i na zahradě,... celý příspěvek >
Sakura nekvete, 25.4.2011
Já ji právě nestříhala jen jsem ji malinko odstřihla přerostlé větvičky, ale opravdu decentně..:-(V blízkosti žádná sakura není tak uvidíme
Sakura nekvete, 24.4.2011
Dobrý den, mám rok nasazenou sakuru. Loni jsem ji koupila po květu a měla malinkaté plody. Roste dobře, ale ještě nekvete. Má ještě čas? Děkuji
Žloutnutí a fleky na trávníku, 22.4.2011
Není to tím, že byste mela pouzit radeji dlouhodobe hnojivo?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika