Příspěvky uživatele - 244.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlnovník hrušňový, 14.5.2011
Toto vlákno jsem založila a na radu pana Vinšálka jsem hned 1.5. postříkala Nissorunem. Funguje to. Ještě jednou díky! Pavlína
Sekačka Hurricane HB 41, 12.5.2011
Křovinořez jsem si zakoupil a jsem s ním zatím velice spokojen.
Vlnovník hrušňový, 1.5.2011
Děkuji pane Vinšálku za rady, je vidět, že jste odborník. A ten Oleoekol mě mrzí, protože v zahradě za domem jsem ho použila a stromky jsou zatím úplně zdravé. Chybami se člověk učí a příště už budu vědět. V sadaření začínám a tato diskuze je pro mě... celý příspěvek >
Vlnovník hrušňový, 30.4.2011
Zanedbala jsem postřik Oleoekolem proti přezimujícím škůdcům v sadě, kde máme i 4 hrušně a vlnovník je ukázkový. Před 14 dny jsem stříkala Omite - nepomohlo, před 7 dny Calypso - nepomohlo. Prosím o radu, mám zkusit ještě Oleoekol nebo Omite... celý příspěvek >
Přesazování růží, 1.3.2011
Dobrý den. Je možné přesazovat růže i na jaře? Děkuji za odpověď
Malé zahradní nůžky, 28.2.2011
Také jsem se na základě D-testu a Vašich zkušeností rozhodla pro koupi nůžek Wolf Garten. Jen je nikde v okolí nemají, tak je budu muset objednat z e-shopu a nevím velikost pro ženu. Potřebuji kovadlinkové i dvousečné. Poradíte? A má někdo zkušenost... celý příspěvek >
Jednonápravový traktor firmy MAB nebo starší MT7-032 UNI?, 24.10.2010
Srdečně zdravím, vlastním UNI MT 7-55, který je osazen motorem ROBIN EY 28D. Jsem první majitel od 16. září 1993. Co tento stroj již dokázal by zabralo hodně stránek popisu. Jsem plně spokojen a nelituji. Zdůrazňuji, že stroj neměl žádnou podstatnou... celý příspěvek >
Pes s PP a bez PP, 22.10.2010
Dobrý den, Pane Ferdo, pesany chovám bez pár měsíců 20 let. Vím, že to nemusí ihned znamenat mou odbornost, ale domnívám se, že o tom něco vím. To, že nevycházíte s poradcem chovu je blábol na který nemá cenu reagovat, není v klubu jediný! Kvůli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika