Příspěvky uživatele - 72.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibišek, 5.2.2012
Dobrý den, prohlížím si vaše fotky s ibišky a musím říct, že máte pěkné barvičky.Dávám je jako vy ven, jsou pak kvalitnější listy.Teď ale nevim kdy je ořezat, myslim v tom únoru, je teda zvláštní, mám jeden ibišek doma asi 1,5m a ten ven nedávám, je... celý příspěvek >
Ibišek, 8.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, měl bych prosbičku, v loni na dovolené jsem viděl žlutý ibišek, do kterého jsem se zamiloval a řekl jsem si, že ho musím mít tak po příjezdu z dovolené jsem ho začal zhanět, ale marně, zakoupil jsem si jeden co vypadal v obchode jako... celý příspěvek >
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 10.7.2011
Kamarád si vloni stavěl na zahradě jezírko. Podloží má jílovité (neprosakuje to) a přítok má stálý ze studánky. V podstatě co do jezírka přitéká, to z něho vytéká, takže odpadají nesmyslné drahé filtry a čerpadla a díky jílu i starosti s fólií. Co se... celý příspěvek >
Zahradní jezírko, 10.7.2011
Kamarád si stavěl zahradní jezírko (ne na koupání) na chalupě, jenomže podloží měl jílové, tím mu odpadla fólie, filtry a podobné drahé nesmysly, navíc má tam přírodní přítok.
Pergoly, 26.4.2011
Po cca 35 letech možná i déle co jsou cihly na dvoře asi 8x5 metru se jich poškodilo asi 10 nepočítám drobné praskliny. Ošetřeny nebyli nijak, nektere nebyli položeny ani v pořádném pískové loži. Docela mě překvapilo že po takové době jsou ještě... celý příspěvek >
Několik roubovacích rad do začátku, 10.2.2011
Dobrý den, jsem mladý a roubováníchtivý, jenom mi sem tam nějaké znalosti Investoval jsem 119 Kč do knížky o roubování od E. Vilkuse, ale mám pocit, že zrovna některé informace, které bych potřeboval v ní jsou spíše mlhavě. O slivoních je tam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika