Příspěvky uživatele - 216.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou vinnou révu na Vysočinu?, 21.5.2012
Dobrý den. Mám od pergoly stěnu na jižní stranu a rád bych ji osadil vinnou révou. Může mi někdo poradit, jaký druh by byl vhodný na Vysočinu? Děkuji
Křovinořez Marunaka TH43 - nová strunová hlava, 15.10.2008
Bohuzel Vam nemohu rici, kolik podlozek jsem tam nechal, protoze mam M na chalupe. Kdyz mate vystupni hridel z pohonu, tak tam je x- hran a nasledne zavit. Nechal jsem tam jen podlozku na x- hran, mozna jeste nejakou, ale cely zavit jsem mel k... celý příspěvek >
Dolmar, Jonsered, Husqvarna... ne Oleo Mac, 22.9.2008
Na lozisko k Jonsered jsem cekal vice jak tyden... proste vse nelze mit skladem. V novinach test pouzil Mount. prevzetim z  itest. cz, proto clanek byl oznacen jako inzerce. To je standardni postup (u aut treba z nemeckych nezavislych... celý příspěvek >
Křovinořez Marunaka TH43 - nová strunová hlava, 8.7.2008
Pouzijte strunovou hlavu HONDA  06725-VJ5-305 cena okolo 790Kc. Sroubovaci. Funguje bezvadne. MPO
Strunova hlava pro Marunaku, 18.9.2007
Dobry den, z duvodu spatnych hlav, ktere pouziva Marunaka, uvazuji o jeji vymene (vibrace jsou neskutecne). Muzete mi doporucit strunovou hlavu za rozumny peniz - nepozivam krovinorez profesionalne. Dekuji.
Marunaka - hlava, 18.9.2007
Souhlasim s panem Kovarem. Hlavu jsem instaloval podle navodu - mezi nami tak spatny navod jsem jiz dlouho nevidel. Rozebral jsem kotouc a zacal skladat presne podle navody s porovnavanim, jak byl uchcen kotouc. Opravdu, ta matka s vnitrnimi zuby tam... celý příspěvek >
Jakou strunu pro křovinořez?, 30.7.2007
Je rozdil mezi znackovou strunou nebo z hobby marketu? J.P.
Jakou strunu pro křovinořez?, 26.7.2007
Prosim o radu, mam krovinak 2 kW, jakou strunu doporucujete - kulatou nebo hranatou, u oregonu je nabidka strun z nejmene 3 typu materialu, podle informaci kazdy uplne sqvely....nesekam profesionalne a hledam rozumny pomer cena/ vykon. Za odpoved... celý příspěvek >
Mulčování, 26.7.2007
Ten samy problem jako vetsina - co s travou...Koupil jsem si krovinak a jako doplnek mi nabidli mulcovaci nuz. Ma nekdo zkusenosti s mulcovacim nozem na krovinaku a do jake vysky travy to jeste jde? Dekuji Jarda
Stiga SB 30 Dolmar 330U Active 4, 24.7.2007
Vazeni, rozhoduji se mezi temito tremi kosami:Zahrada ve svahu 1500m2. Sečení tak 2- 3x ročně.Active 4T              subaru 4 takt  24,5 cm3 0,81kW        ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika