Příspěvky uživatele - 121.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blossom end rot, 20.6.2013
Nejlepší je postřik na list např. Wuxal Kalcium, rostlinou je tak vápník rychle příjímán.  
Poraďte, co je to za škůdce (viz foto), 10.4.2013
Stonožka
Acer palmatum naroubování jiného javoru, 20.3.2013
Přeroubovat velké A. palmatum si myslím, že bude dost velký problém, nevím jaké máte zkušenosti s roubováním A. palmatum. Mě se jich už pár ujmulo, ale šlo vždy o roubování menších (3 - 6 letých) nakontejnerovaných semenáčků klasického A. palmatum, a... celý příspěvek >
Ochrana před značením psů, 25.7.2012
S těmito konkrétně zkušenost nemám, ale nedávno jsem toto řešil pomocí dvou, na různých místech zakopaných patníků. Jediná vyvýšená místa na celé zahradě, která mi hafan neznačkuje jsou ale právě ty dva patníky... Možná by pomohla trocha moči... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 23.7.2012
Trochu mimo téma, ale možná někoho moje osobní zkušenost s RUČNÍ VŘETENOVKOU bude zajímat. Zakládal jsem trávník před třemi lety s tím záměrem, aby byl v rámci možností alespoň trochu reprezentativní. Nicméně jako začátečník jsem samozřejmě... celý příspěvek >
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 23.7.2012
Když mi proklouznou slepice na zahrádku, tak mi oklovou všechna zralá rajčata. Jinak uvařené a smíchané se směsí jedí snad všechno.
Pomůže přesila kuřic?, 23.7.2012
Dobrý den, odpovídám více než za týden, čekala jsem na výraznější změnu k lepšímu. O moc lepší to bohužel není, kamarádkama se nestaly. Akorát mladší jsou drzejší, kdy se pro žrádlo vrhaj mezi starší (je to docela dílo je oddělit, aby mi... celý příspěvek >
Klanopraška čínská, 16.7.2012
Klanoplaska kvete a plodi až po třech letech od vysadby... Takze trpelivost :-) Lecebne ucinky maji ale i listy, na me osobne konzumace pouhych par listecku pusobi vice nez nekolik salku kavy, rozhodne nedoporucuji list vecer, jinak clovek do rana... celý příspěvek >
Pomůže přesila kuřic?, 9.7.2012
Dobrý den. Loňský rok jsme si pořídili 3 slepičky. Zjistili jsme, že při naší spotřebě vajec by bylo potřeba zvětšit hejno na 6. Pořídila jsem tedy k našim dámám zatím 2 kuřice (prodejce neměl tu barvu, co bych chtěla) a čekala jsem, že se holky... celý příspěvek >
Jak správně provádět proplach písku filtrace?, 6.6.2012
V návodu u mé filtrace se píše : Písek proplachujte tak dlouho, až se objeví čistá voda v průhledném víčku na boku ventilu (cca 3 min). Potom proveďte výplach asi 1 minutu. Já dělám proplach většinou kratší dobu, asi 1,5 minuty a výplach... celý příspěvek >
Jak teď vypadají vaše Kleopatřiny jehly - Kniphophie?, 22.5.2012
tak vidím, že v tom nejsem sama. Taky mi po zimě úplně odešly... asi uhnily.
Tester PH a chloru, 9.5.2012
Před prvním použitím je nutné tester zkalibrovat.
Psi a čůrání, 23.4.2012
Zdravím všechny pejskotrávníkáře, mezi které se sám taky počítám. Problém mám samozřejmě stejný, jako většina z vás - kam to můj dobrouš pustí, tam je prostě po pár dnech mrtvo... Po přečtení několika diskuzí na českém internetu jsem zkusi... celý příspěvek >
Čím osadit svah?, 16.4.2012
Dobrý den, poradí někdo jakými rostlinami osázet zastíněný, hůře přístupný svahovitý terén ve venkovské zahradě? Měla bych představu nějaké kombinace jehličnanů a keřů, aby se na to i hezky dívalo a nemuselo se moc udržovat:-)... celý příspěvek >
Zeolit, 15.12.2011
Taky by mě zajímalo, jestli už Zeolit někdo ve filtraci zkoušel. Podle toho co jsem četl na netu je to opravdu perfektní čistící médium. Samozřejmě je ale i o dost dažší než klasický písek. Teď jde tedy o to, jestli se investice do Zeolitu vyplatí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika