Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořenový filtr na 15m3, 17.11.2010
Frakce by mohla být jeden z problémů u své kořenovky mám smíchané dvě krakce 16-32 a 32-64, ale myslím že další problém by mohla být hloubká já jí mám hlubokou něco okolo metru
Kořenový filtr na 15m3, 14.11.2010
Mám křenovku poměrně krátce tak doufám že mě nic podobnéo nečeká jen mě udivuje ta frakce kačírku připadá mi to docela jemné, všude co jsem četl psali o větší frakci, ale zase pokud se toto stalo po třech letech myslím že ani tak to není zlé, jak... celý příspěvek >
Bakterie před zimou, 5.11.2010
Chtěl bych se zeptat, jestli má v současnoti do nově napuštěného jezírka smyl dávat bakterie a jaké a v podstatě to souvicí s otázkou do jaké teploty se mají dávat bakterie do vody. děkuji
Co je to za rybu, 4.11.2010
řekl bych že s ostroretkou máte pravdu, vzhledem k tomu že žije výhradně na moravě a já jsem z moravy a byla chycena v řece celkem to odpovídá i podle fota velkého jedince, jsem zvědav jestli to vydrží v jezírku
Co je to za rybu, 4.11.2010
Děkuji, ale to se mi nezdá jelec podle fotek co jsem koukal nemá červený ocas nemůže to být perlín.
Co je to za rybu, 4.11.2010 Obsahuje fotku
Prosím nevíte někdo co je to za rybu? Děkuji
Nevíte co je to za rostlinu, 3.11.2010 Obsahuje fotku
Prosím nevíte co je to za rostlinu, roste to lehce pod vodou nebo v mokré hlíně.
Fotogalerie zahradních jezírek, 3.11.2010 Obsahuje fotku
Tak letos asi hotovo pokračování na jaře, tak tahle vypadá skoro finále
Vápenec v jezírku a okolo, 1.11.2010
Na tuhle odpověď a hlavně od Vás jsem čekal, taky myslím že vápenec není hlína aby se rozpouštěl s každou kapkou vody a u nás hlavně žádný jiný šutr není a vápence je tu kvanta, moc děkuji za odpověd.
Fotogalerie zahradních jezírek, 1.11.2010
Vaše je také pěné, děkuji, už jsem tam něco zeleného přidal tak až bude trochu svítit sluničko aby šla udělat nějaká pěkná fotka přidám další
Fotogalerie zahradních jezírek, 31.10.2010
Jestli je to pochvala tak moc děkuji, doma z toho moc nadšeni nejsou alespon někomu se to líbí :-(
Vápenec v jezírku a okolo, 30.10.2010
Jak zkažená?
Vápenec v jezírku a okolo, 30.10.2010
Dobrý den potřeboval bych znát názor na použití vápence jako kamene v jezírku a okolo něj a jeho vliv na vodu. Děkuji
Fotogalerie zahradních jezírek, 30.10.2010 Obsahuje fotku
Tak konečně skoro hotovo
Kořenový filtr na 15m3, 30.10.2010
nic nemůže být horší něž to vykopat a rozvozit 2,5 t kačírku :-)
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika