Příspěvky uživatele - 253.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuje Smaragd, 23.6.2011
Mám problém, prosím poradte, osychají mi konce větviček smaragdů, co mam dělat???
Tuje Smaragd, 7.4.2011
Přesně tak, nejsou kontejnerované, zatím jsou pořád v zemi a kořenový bal bude cca 55 - 65cm. Ohledně sázení zde kolují pouze dva názory, jeden říká sázet po 50cm a druhý po 75cm. Soused je má od sede dokonce 120cm, ale má mezi nimi zhruba 40cm... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 3.4.2011
Kupuji Smaragdy cca 2,5 - 3,3m vysoké, chci je sázet 60cm od sebe, budu je hodně zalévat i hnojit, myslíte že se mi ujmou? Popřípadě co mi doporučíte aby vše dopadlo dobře... Předem děkuji za odpovědi!!!
Trávník po roztání sněhu - poraďte, 26.2.2010
Vážení, včera, díky velkému teplu, se nám objevila od prosince tráva zpod sněhu, bílé chuchvalce (zřejmě plíseň sněžná) jsou jen místy, nicméně vadí mi to, nechci mít flekatý trávník. Jestliže někdo přijdete na způsob, jak to odstranit, ne prevenci.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika