Příspěvky uživatele - 217.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez semenáča orecha, 12.4.2011
V relácii "Receptár príma nápadu" z 9.4.2011 bolo že ak sa oreže orech, bol tam cca 3 ročný. Hlavne tam bolo že je potrebne zrezať vrch a vytvoriť korunku, a vraj semenáč začne rodiť o 2-3 roky. Chcel by som vedieť či to niekto skúšal a či... celý příspěvek >
Stromček nerastie, 31.3.2011
Teraz na jar to skusim pohnojiť a necham ho na mieste. Pôda by nemala byť unavena nič tam nerástlo už dosť dlho, okrem trávy. Mam asi 10m od nej orech ale hruška je na juh od neho a slnka ma dosť. Uvidim ako to bude tento rok a dám vedieť.
Ostružina rezať či nie?, 3.3.2011
Ďakujem, budem musieť predlžiť dratenku, nečakal som taký bujný rast.
Ostružina rezať či nie?, 3.3.2011
Pred dvoma rokmi som zasadil beztrňovu ostružinu a vyhnala mi dlhe výhony, maju asi 4 metre, teraz neviem či ich mam skratiť alebo nechať tak, presahuju mi aj dratenku ktorú som im postavil. Čo poradíte strihať či nie?
Pěstování chilli, 12.1.2011
S Habanerom mám skúsenosť, že má veľmi dlhú vegetačnú dobu takže výsev odporúčam čo najskôr, je možný už aj v tomto období. Veľmi dlho trvá kým vzíde a kým nasadí prvé kvety. Pestovala som to aj celoročne v kvetináči aj v záhrade.  Prvé plody... celý příspěvek >
Stromček nerastie, 12.1.2011
Pred troma rokmi som si kupil stromček hrušky odroda Dicolor ale strom mi zatial nič nenarastol, stale ma iba listy a prirastky tak asi dva centimetre za rok. V druhom roku som ju presadil ale nepomohlo to.  Minuly rok som mal jednu hrušku a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika