Příspěvky uživatele - 145.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Black Magic, 30.3.2011
Ďakujem Wimpi za perfektné talianské info. Pomocou Google Chrome som si stránky preložil a dozvedel sa napr., že Black Magic vyšľachtili v Moldávii. Takže s Kodriankou majú nielen podobný tvar bobúľ, ale aj pôvod. Moldavci vyšľachtili veľa skvelých... celý příspěvek >
Black Magic, 30.3.2011
Dobrý deň! Zavoskovaná vrúbľovaná prostokorenná sadenica Black Magic stála 6€. A to som si 2 dni dozadu pri kúpe prostokorennej sadenice Mramornyj v Limbachu myslel, že je príšerne predražená. Firma Jural je aspoň kvalitne zabalí proti vyschnutiu.... celý příspěvek >
Black Magic, 30.3.2011
Dobrý deň! Ďakujem za prvé info. Na fotografii pod obalom to na Kodrjanku nevyzerá, mala by mať vajcovité bobule. Ak je to naozaj Kodrjanka, prečo zavádzajú spotrebiteľov údajom o bezsemennosti? Asi budem musieť nakonec napísať priamo výrobcovi.... celý příspěvek >
Black Magic, 29.3.2011
Dobrý deň všetkým priaznivcom pestovania viniča! Kúpil som dnes od českej nemenovanej firmy v pilinách a v igelite prostokorennú sadenicu "bezsemenného rezistenta" Black Magic. Takto je to uvedené na obale. Obrázok veľkých guľatých modrých bobúl je... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 29.3.2011
Vo Svätom Jure už kvitnú v záhradách mandlone. Marhuľe v záhradke u dcéry už majú obrovské červené puky. Striekať nebudem, nikedy sa nestriekali a drevo je zdravé. Vlani boli obsypané veľkými chutnými plodmi, zatiaľčo naokolí marhuľe nemali. Neviem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika