Příspěvky uživatele - 144.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Acer palmatum - klíčení (popř. i cinnamomum camphora, boswellia serrata), 13.7.2011
Zdravím! Dostaly se mi do rukou semena Acer palmatum, Cinnamomum camphora a Boswellia Serrata. Mohl by prosím někdo znalý poradit jak dát tyto semínka klíčit? Momentálně jsem je šoupl do ledničky. Děkuji za jakýkoli tip!
Zahradní traktory Partner, 29.3.2011
Poradte vše co víte o traktorech partner: vlastnosti, poruchavost, atd.
Castelgarden - zkušenosti?, 17.11.2010
Pánove co řeknete na Cub Cadeta viděl jsem to na chatě u lidi kde jsem byl v létě 122cm záběr 22HP   dvouválec Kawasaki   ten rider sekal super   měli ho asi dva roky a taky si ho pochvalovali   máte někdo z... celý příspěvek >
Zahradní traktor castelgarden XT190hd nebo MTD 75 platinum, 30.8.2010
Přátele a co traktůrky Cub Cadet ty jsou taky MTD jak je to s jejích kvalitou Máte je někdo
Tlaková myčka, 19.3.2010
Prosím poradte,  myčka v ceně 6000-10000kč, je schopna umýt břízolitovou omítku která je zašla prachem a počasím díky za rady.
Výběr tlakové myčky, 17.3.2010
Vážení chtěl bych se Vás zeptat na skušenost,  někteří píšete, že jste myli myčkou omítku baráku .,ptám se dá se omýt i břízolitová omítka která je vlivem času a prachu ve vzduchu zašpiněná, díky Pepa
Sněhová fréza Husqvarna, 20.9.2009
Váženi blíži se zima prosím o radu.Ma někdo z Vás zkušenosti z frezami od Husqvarny uvažuji o koupi sněhové frézy Husqvarna 1130 STE o výkonu 11 Ks s motorem Brix nebo Tecumseh, akorát jí mají v akci za 40 000 Kč, který z uvedených motoru je lepší,... celý příspěvek >
Rider Cub cadet 50 FMZ sd, 23.8.2009
vážení já jsem myslel cub cadeta 50fmz který ma volant zdá se mi že bude lepe ovladatelný s lepší dostupností pod stromky. Pavel LupekT@seznam.cz
Rider Cub cadet 50 FMZ sd, 20.8.2009
prosím o radu ma někdo z Vás tento stroj    uvažuji o jeho koupi ve srovnání s obdobnou Husqvarnou je levnější sice není 4x4 ale má 23 k motor Kawasaki ale jak je to s kvalitou hydro pohonů není nžší cena dosažena me ně kvalitními... celý příspěvek >
Co víte o riderech cube cadet, 28.4.2009
 prosím o Vaše nazory, co jeto za firma, kvalitou je srovnatelna s husqvarnou, uvažuji u koupi jejích sekačky. Honza
jak poznám šárku, 26.11.2007
Děkuji. O jinou než o barevnou změnu se nejedná. Honza.
jak poznám šárku , 25.11.2007
Mám 20 starších stromů, které pravidelně davají úrodu pouze dužina je trochu u pecky načervenalá. Jedná se o šárku? Děkuji Honza.
parezy, 11.9.2007
Pro informaci k pařezům. Při řezání nechám pařez vyšší a ten ihned pilou, trochu pracně  vytvaruji do tvaru elegantního oblého kamene. Pokud nechci čekat na "patinu", můžu "pařez" napustit barvou kamene.
parezy, 3.7.2007
a nebo bych do pařezu vydloubala díru a zasadila tam kytky. Vypadá to )chvatně. Co já bych za takový pařez dala
Poradíte mi, jaká opora se hodí k révě? Né dřevo., 26.6.2007
Potřebuji udělat takové menší "podloubí" nad chodníkem. Od okraje chodníku a ukotveno k podbidí u střechy.  Máte někdo zkušenosti nebo jste viděli nějakou zajímavou oporu pro víno, které by se na tohle hodilo? Přemýšleli jsme nad nějakým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika