Příspěvky uživatele - 107.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stín na zahradě a jaké květiny, 22.1.2012
Azalky, Rododendrony,  krásně roste Bergenie. Bergenie já miluji. Přeji úspěch při volbě.
Co nasadit před živý plot do svahu, 10.10.2011
Do svahu jsem zasadila Cotoneaster- Skalník. Je spousta druhů plazivých-půdopokryvných. S menšími a většími lístky. Cotoneater nízký, nemusíte vůbec stříhat. Nevím názvy, ale mám jich několik druhů. Mají i na podzim červené kujličky.  Za dva... celý příspěvek >
Okenní zahrada, 23.4.2011
Dobrý den, viděl jsem ten nápad v jedné knížce a moc se mi to líbilo. Okenní zahrada. Jako se dělaly dřívě dvojitá okna s prostorem uvnitř, tak podobně, ale lépe. Vykachličkované, přisvětlené, velmi pěkné. Znáte prosím nějakou firmu, která se tím... celý příspěvek >
Mulč z drcených šišek, 16.4.2011
No to je to co bych ráda věděla. Píšete, že šišky jsou dobré, nebo výborné topivo. Slyšela jsem, že to zanáší kotel dehtem a nebo něčím, no prostě nevím. Tak vy si myslíte, že je to výborné topivo i přez tu smůlu? Moc děkuji za radu   Jana... celý příspěvek >
Bambus - český, 26.3.2011
Proboha jen né křídlatku. Když ji zasadíte už se ji nikdy nezbavíte. Jsou nádherné vysoké trávy a různé druhy.  Škoda že nebydlíte blízko. Já jich mám spousty a ráda bych vám je dala.  Zajděte do zahradnictví, tam jich mají hodně. Hezky se... celý příspěvek >
Množení ořešáku, 18.3.2011
Zdravím Musíte mu skutečně namlátit a uvidíte jak vykvete. Potom už jen co jaro dovolí.  Přeji úspěch.
Co zapravit na jaře do zeminy ve skleníku, 6.3.2011
Děkuji, už to vím je to dusíkaté vápno mooooooc děkuji   Jana K.
Co zapravit na jaře do zeminy ve skleníku, 4.3.2011
Zapomněla jsem jak se jmenuje (vápno), které se zapravuje do zeminy. Vím jen že se nasype, prohrabe a zaleje a dá se na to igelit, aby se hezky dotal do půdy a potom se už jen za nějaký čas dá buď nějaké hnojivo a nebo nic. Moc děkuji za radu, já... celý příspěvek >
Prasklá skla po zimě ve skleníku, 25.2.2011
Děkuji moc za radu     J. K. z Krušných hor
Prasklá skla po zimě ve skleníku, 24.2.2011
Po zimě mám prsklá skla ve skleníku. A protože je pro mne problém koupit nová skla tak mi prosím někdo poraďte jaké lepidlo si mám koupit na slepení prasklých skel, které mám. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika