Příspěvky uživatele - 0.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak chránit zahradu před hady? Prosím neberte to jako útok., 25.7.2007
Něco na tom bude, sousedi mají holčičku 1,5 letou a ta se poprvé bála i plyšového hada . Zřejmě atavismy.
Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
Njn, ale takové "žvásty" nejdou moc pod nos prodejcům zahradní techniky a chemie...
Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
Těmi "žvásty" jsem se jen pokusil přimět lidi, kteří čtou tuhle diskusi a zakládají trávník, aby se zamysleli. Já měl původně taky představu, že ideál je krátce střižený green. Nu a že mi tudíž nezbude nic jiného než 2x týdně běhat po zahradě se... celý příspěvek >
Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
A co si ušetřit tu nekonečnou nevolničinu a raději ten plácek před barákem vybetonovat, eventuálně poklást umělým trávníkem?
Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
Tak přeju příjemnou sysifofskopu práci při věčném boji s "plevely" a zaléváním a hnojením a vertikulováním atd.Moje zahrada je pěkná, spíš se snažím aby tu pořád něco kvetlo a ten porost byl co nejrozmanitější. To je ale otázka osobního vkusu, někomu... celý příspěvek >
Kočky, 25.7.2007
Diabolky
Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
Zkus se trochu zamyslet nad tou logikou: jeden drh trávy pracně hubit abych udělal místo pro jiný druh, kterému se v tom místě evidentně tak dobře nedaří? Proč, je snad tahle šťavnatější tráva ošklivější?Dost se mi ekluje ta módní vlna zeleného... celý příspěvek >
Vápnění - drcený sádrokarton, 16.7.2007
po smíchání s vodou už je to ale dihydrát .-)
jakou ruční vřetenovou sekačku?, 9.7.2007
Co takováhle? http://www.nejlevnejsisekacky.cz/accuvretenova-sekacka-brill-razorcut-p-241.html
Mulčovací kůra, 9.7.2007
Zdravím, o kousek výš píšete, že jste úspěšný s mulčováním travou a lepenkou. Já to tak letos taky udělal u nově zasazených habříků (živý plot). Mám se bát plesnivění, resp. hnití trávy? Podotýkám, že trávu mám kosenou, ne ze sekačky. Díky
Kompostování trávy po odplevelení, 8.7.2007
Nemohu než souhlasit.
Náhrada trávníku - květinová louka, 8.7.2007
Vhodná prevence alergie na včely .
Kompostování trávy po odplevelení, 8.7.2007
Řešení? Pro mě jednoduché - vys... se na zahradní chemii. I tak se nalokáme různých sloučenin jinde, proč si tím zasvinit zahradu. Dneska tvrdí, že je to úplně neškodné, za čas to možná bude zakázáno vyrábět (viz historie DDT, etc.). Můj názor.
Mulčovací kůra, 8.7.2007
Aspoň máte zábavu pro domácí kočku :-)
Trávník - špatná kondice, 8.7.2007
Zkus se spíš zamyslet, co od trávníku očekáváš. Musí to nezbytně být zelený koberec vysoký 4cm? Jestli nemá vhodné podmínky (třeba nevyhovující povrch - suchý, ev jílovitý), stejně ho tam dlouhodobě bez větší námahy neudržíš. Co zkusit nějakou jinou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika