Příspěvky uživatele - 15.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přihnojení, 31.3.2011
Dobrý den. Chtěl bych se optat, jesli můžu přihnojit prům. hnojivem na podzim sázenou švestku. Půda je těžší jílovice, trochu kyselejší, tak něco s Ca? Dřevěnný popel? Děkuju. Lukáš
Celer poprvé, 7.3.2011
Během topení cca 24 C. Pak 21C. Zasel jsem ho 8. února
Netýkavka nevyklíčila, 6.3.2011
Mám ještě zasetou ostruhatku (Diascia b.). Tu jsem zasypal zemí. Je to tak správně? Děkuju
Netýkavka nevyklíčila, 6.3.2011
Tak to bude ono. Děkuju. A jaké kytky se ještě tak pěstujou. mám ještě zasetou Děkuju za odpověd.Lukáš Mám
Celer poprvé, 6.3.2011
Dobrý den. Poprvé jsem pěstoval celer a úspěch se nedostavil. Vysel jsem mělce, to jsem si jistý.  Semena nová.Truhlík byl v teplé kotelně. Zalíval jsem mlžičem. Nevíte, kde jsem udělal chybu? Děkuju za pomoc. Začínám...
Netýkavka nevyklíčila, 6.3.2011
Zdravím. Poraďte mi prosím, co jsem udělal špatně. Netýkavku jsem zasel, nechal v teplé kotelně a nic nevylezlo. Je to už kolik týdnů. Jestli víte, jak na to, tak budu rád. Děkuju
Toulcovka, 22.1.2011
Zdravim. Máme doma velikou toulcovku a doteď hezky rostla. Teď jí začínají žloutnout listů od krajů až úplně zežloutnou i se žilnatinou. Nevíte co s tím, dík. Hodně vody to nebude... Svobodovi
Toulcovka, 22.1.2011
Zdravím! Máme doma velikou toulcovku a doted hezky rostla. Teď jí začínají žloutnout listy od krajů až úplně zežloutnou. I žilnatina zežloutne. Nevíte jak na to, neradi bychom o ní přišly. Děkujem, Svobodovi
Poraďte odrůdy, 14.11.2010
Díru jsem udělal velikou, jsem s tim počítal, že budou problémy, ale až takhle jsem nečekal. Okolo kmínku jsem poctivě okopával. Zkusim to hnojení a obrývání. Doufám, že stromky pochopí, že musí pod povrchem, ne do hloubky. Určitě se zeptám i... celý příspěvek >
Poraďte odrůdy, 14.11.2010
Dobrý den. Mám zahradu, kde je těžká zem, vespod jíl. Dřív na tom samém pozemku byl sad, a podle pamětníků ty stromy byly vysoké, plodné, dodnes zbyla jedna jabloň, pravdidělně obalená. Loni jsem zasázel 3 nové stromky- meruňku, jabloň a hrušku... celý příspěvek >
Králíci - choroby, 10.9.2010
Chovám králíky přes 20 let a letos je to peklo. Nejdřív zaútočila myxomatoza, něco chcíplo, teď chov drancuje něco jinčího. Králík je dobrý dobrý a najednou ráno chcíplej. Nafouklej jak blázen.  Krmím je senem, přidávám trochu ovesných vloček.... celý příspěvek >
Jateční váha a stáří, 9.9.2010
Máme všeobecnou směsku. Samec je kalifornský, samice všelijaké. nmfs
Zbavení se pampelišky, 8.8.2010
Mám na zahradě spustu pampelišky a chtěl bych tam příští rok záhon. Letos jsem něco zryl a ty pampelišky stejnak vylezly. I když mám pocit, ževytáhnu celý kořen, není tomu tak. Nemáte někdo nějaký osvědčený způsob- i klidně chemický, jen ať tu svini... celý příspěvek >
Nepravidelné růžice, 30.7.2010
Jej, to jsem nenapsal. O květáku. 
Nepravidelné růžice, 29.7.2010
Poprvé letos zahradničim a chtěl jsem se optat, čím to, že rostliny tvoří takové nerovnoměrné vytáhlé růžice, také často několik růžic na jedné rostlině. Hned, jak jsem uviděl růžičku, tak jsem zalomil listy. Nebylo to třeba příliš brzo? Poraďte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika