Příspěvky uživatele - 128.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení platanu řízky, 29.3.2011
Ahoj, mohl by prosím někdo to řízkování platanu ještě jednou rozvést? Minulý podzim jsem to zkoušel - řízek jsem odebral na začátku podzima a dal jsem ho do nádoby s vodou doma za okno, ale asi tak za 14 dní stejně uschl. Teď jsem si to našel na... celý příspěvek >
Založení nového trávníku na ploše zanedbané trávy, 8.2.2011
Ahoj milí zahradníci a zahrádkáři, právě jsem se přidal mezi vás, protože jsem si splnil jedno svoje přání a koupil jsem si zahradu - bydlím v paneláku :-) Vždycky se mi líbil krásný sytě zeleňoučký trávník a tak bych se chtěl o něco podobného... celý příspěvek >
orchidei Phalaeno, 24.7.2008
Dobrý den, v květnu jsem dárkem dostala 1. orchidei Phalaeno bíle kvetoucí. Zalévám vrchem 1x týdně. Nyní začíná pomalu odkvétat. V okolí květinače jsem objevila v malém množství lepkavou tekutinu a v místě odpadlého květu se začíná cosi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika