Příspěvky uživatele - 187.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za nemoc?, 2.4.2012
Ty skvrny nejsou hnědé, ale tmavě šedé. Proto jsem se domníval, že jde o sazovitost
Co je to za nemoc?, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Teď jste mě trošku zviklal. Já byl skálopevně přesvědčen, že jde o sazovitost. Objeví se šedé tečky, které se postupně rozrůstají až se spojí v jednolitou šedou plochu. Na chuť plodu to nemá vliv, broskev normálně dozraje a je vynikající. Přikládám... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 17.2.2011
je to tak jak říkáte, radiátor je neustále zapnutý - den i noc, tak se dá říci, že je to stabilní teplota. O víkendu se chystám přenést sazeničky na zahradu do nevytápěné chatky na verandu a zajistit jim tam tak 18°C(zaizolovaná část prosklené... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 17.2.2011
Já jsem sadil 6.2. od Hamík, Vlasta, Amy, něco od Sevaseed a potom nějaký nounejm od známého - beraní roh, celkem 7 odrůd. Vysadil jsem to přím do substrátu za oknem na západní straně a už mám všechny do jednoho venku. Občas to pokropím a je to.
Papriky - klíčivost semen, 3.2.2011
dobrý den, a kdy sadíte, když vyséváte na přelomu 1/2.  Dáváte papriku do skleníku nebo do volné půdy?  Vaše příspěvky mne zaujaly, zvláště rajčata. Na podzim jsem koupil menší zahrádku u splavu a tak se snažím něco pochytit pře... celý příspěvek >
Popínavky s bylinkami, 19.1.2011
Pane Josefe, dík za reakci, to byla zatím jen moje představa, ale jak čtu, tak asi mylná. Myslela jsem, že v dřevěním kontejneru 1x0,5m to půjde. Asi jsem měla velké oči. přehodnotím svůj záměr a clematis půjde do země. Díky Jana
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 14.1.2011
Zdravím všechny, už se těším na jaro a pročítám starší příspěvky. Jen se chci zeptat pani Marie, zda ty dřevěné plůtky nehnijí, když jsou zapuštěné v zemi, moc se mi líbí a začínám o nich uvažovat. Děkuji Jana
Popínavky s bylinkami, 14.1.2011
Dobrý den, dají se před clematis (má mít zastíněné kořeny) zasadit bylinky? Konkrétně do pojízdného kontejnéru u pergoly. Děkuji za odpověď.
Jak a jakými rostlinami osázet plastové jezírko, 11.11.2010
Dobrý den,  mám malou zahrádku a tak jsem si pořídila i malé plastové jezírko. Na okrajích má takové ty zony na osázení. Ale já vůbec netuším jak a čím je osázet. Můžete mi někdo, prosím, poradit? Děkuji moc. Jana
Ozdobnice čínská - zebráno, 27.9.2010
Prosím, poroste mi ozdobnice i ve stínu? A pokud ano, budou listy zase žíhané, nebo o tu nádheru přijdu? Jana
Zahradní drtič - prosba o radu, 12.2.2010
všem díky, muj favorit je zatim Bosch AXT 25 TC na strankach bosch pisou, ze je specializovany jak na zelene mekke materiály atd, tak na drevene... nema nekdo zkusenost? moc díky
Rašící cibule, 9.12.2009
Dobrý den, o víkendu jsem trvalkový záhon přikrývala chvojím a s úžasem jsem zjistila, že cibule tulipánů krokusů narcis aj, které jsem sázela koncem léta, jsou narašené a již koukají ze země. Samozřejmě jsem je přikryla, ale chci se zeptat, zda o... celý příspěvek >
Je to velký problém?, 12.10.2009
Dobrý den, moc prosím o radu, sázela jsem cibule tulipánů a narcisů a při hloubení děr jsem asi 2x narazila na tlustou housenku, ale fakt tlustou. Vůbec netuším, co to je za červa a zda mi může na zahrádce uškodit. Můžete mi někdo poradit i bez... celý příspěvek >
Jackfruit, 12.8.2009
Máte někdo zkušenosti s pěstováním jackfruitu? Mám doma 4letý vypěstovaný z pecky, musel jsem ho zastřihnout, protože je až ke stropu. zdá se, že je nezničitelný (žádná extra péče). Dočetl jsem se, že i v pokojových podmínkách je schopen rodit, víte... celý příspěvek >
Zákula japonská, 27.7.2009
Dobrý den, včera jsem od sousedky dostala asi 50 prutů i s kořeny zákuly. Sousedce se hodně rozrostly keře, tak dělala údržbu. Zasadila jsem pruty k plotu v domění, že z toho může být živý plot. Každý prut jsem sestřihla na cca 50 cm. Ale vůbec... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika