Příspěvky uživatele - 163.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 13.4.2010
Já vím, že to bude vypadat jako hloupost, ale navrhuji zkontrolovat uzávěr nádrže a jeho dotažení, jestli se přílišným utažením nenatlačuje těsnění uzávěru do kanálku pro vzduch pro vyrovnávání tlaku mezi nádrží a okolím. Dědek
MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE, 27.6.2008
Mám McCulloch 5553D, což si myslím, že je úplně totéž jako Edition 1. Jsem v zásadě spokojený. Velká zadní kola jsou dobrá v horším terénu. V nastavování výšky sečení na každém kole nevidím problém. Výšku sečení nepřestavuji příliš často a tak to... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 7.8.2007
Mimochodem, některé motory B&S mají také papírový filtr. Jste si jisti, že u té sekačky, o níž se diskutuje je molitanový filtr?
Honda HRX 537 HXEA, 24.7.2007
Nevím, zda to má Honda stejné, ale motor Tecumseh svíčku zapaluje v každé otáčce. Tedy nejen při kompresi, ale i na konci výfuku. Přijde mi, že pak se do toho může lít co chce a svíčka je černá.Pokud vím polské (a asi nejen polské) Fiaty 126... celý příspěvek >
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 26.6.2007
Děkuji za odpovědi. Vzhledem k předpokládanému použití mi hobby provedení motoru nevadí. Ještě bych měl jeden dotaz. Kromě pluhu jsem uvažoval o rotavátorových nástavcích.Zdá se mi, že při práci s těmito nástavci se občas mohou výstupy hřídele z... celý příspěvek >
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 21.6.2007
Uvažuji o nákupu traktůrku Vari a to především k orání.Prosím o zkušenosti, zda na tuto práci stačí motor GCV160. Soused vlastní Terru s motorem Jikov u něhož je udávaný výkon 3,5kW. Podle toho by měl stačit GCV160 s výkonem 5,5HP (4,1kW), avšak jak... celý příspěvek >
A co BS?, 20.6.2007
Zajímalo by mě, abych se tomu mohl vyhnout, čím uživatel způsobil přidření ventilu (zanedbání výměny oleje? náklon motoru?) a čím mohl způsobit závadu regulátoru. A k té životnosti motoru u Vari, mě přijde, že podle uvedeného by při opravdu profi... celý příspěvek >
Honda HRX 537 HXEA, 15.6.2007
Přiznávám se, že v udávaných výkonech motorků k sekačkám nemám moc jasno. U zmiňovaného motoru Honda GCV 190 výrobci sekaček (stejně jako výrobce malotraktorů Vari) udávají výkon 4,8kW (6,5 HP) na stránkách Hondy se najde výkon3,8kW (5,1HP) při 3600... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 15.6.2007
Pokud jsem tuto vaši diskusi správně pochopil, pak zatímco u motorů automobilů za normálního zacházení životnost fundamentálních dílů několikanásobně překračuje životnost rozvodového řemene, a ten se tedy běžně kontroluje a podle... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 13.6.2007
Děkuji za informaci. Byl bych asi sáhnul po Lukoprenu, co je do 300°C. Pokusím se sehnat Paulin tmel. Jakou máte zkušenost s jeho odstrňováním při opakované demontáži? Už se bojím, že jsem to v "owner's" manuálu zase přehlédl, ale nenašel jsem... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 12.6.2007
O.K. omlouvám se, v tom manuálu jsem ty vůle našel. Škoda, že pod tabulkou se servisními intervaly není odkaz na příslušnou stranu. Jinak se musím přiznat, že se servisy většinou nemám moc dobré zkušenosti. Na vahách je na jedné straně možná... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 11.6.2007
Děkuji, i když ty snímky z manuálu nepřečtu ani po zvětšení. Budu si pamatovat ty vůle, jak jste napsal. V té příručce uživatele se píše, že ventilové vůle pokud uživatel nemá patřičné vybavení a schopnosti, má na seřízení ventilů dát motor... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 8.6.2007
Prosím o doplnění. Vaše údaje o ventilových vůlích vychází z nějaké servisní příručky k tomuto motoru a nebo se jedná o hodnoty, které "asi tak sedí" velikosti motoru?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika