Příspěvky uživatele - 9.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení sadu - prosba o radu, 10.2.2012
Mám prosím ještě jeden dotaz, v čem je lepší výsadba zákrsku oproti čtvrtkmenu. Uvažuji i vzhledem k výše uvedenému, že bych tedy nakonec vysadil zákrsky. Děkuji za radu Jarek Struna
Založení sadu - prosba o radu, 9.2.2012
Děkuji všem za názor. Rád bych sadil jen jablka, protože dětem chutnají a mám velkou širokou rodinu. Navíc strýc má zase sad slivoní a tak zůstanu i kvůli upotřebitelnosti asi jen u jabloní. Z podnoží jsem uvažoval o M106 a tvar čvrtkmen. Kolik bych... celý příspěvek >
Založení sadu - prosba o radu, 6.2.2012
Dobrý den, letos na jaře bych rád začal s výsadbou jabloňového sadu. Stanoviště je asi 460 m.n.m. jihozápadně orientované (nepatrná kotlina). Rád bych zde sadil asi 50 stromů. Jsem absolutní začátečník, ale něco málo jsem nastudoval a z... celý příspěvek >
Poškozené listy, 26.6.2011
Děkuji, takže třeba Syllit? A mohu i vícekrát za sebou nebo stačí jen jednou? A mám prosím naději, že stromek přežije, když je téměř celý takto žlutý a prosychá?. Díky Standa
Poškozené listy, 25.6.2011 Obsahuje fotku
Další foto
Poškozené listy, 25.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Celý sad mi zasáhla asi nějaká houba na listech. Nejvíce jsou poškozeny Chrudimky (podnož - zelená renkloda), které zežlotnou a usychají před očima. Myslel jsem, že vzhledem k zásadité půdě jim chybí železo, tak jsem... celý příspěvek >
Topstar plus, 23.12.2010
Dobrý, den. Mám prosbu, poradí mi prosím někdo s novou odrůdou Topstar plus? Nějaké informace na internetu jsou, ale zajímal by mě Váš názor. Díky Jindra
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika