Příspěvky uživatele - 13.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotvajler, 8.3.2011
Ještě bych chtěla dodat, že já osobně nevidím smysl v tom, že si pořídím takového psa na kterém budu doma dříví štípat a pak ho na povel nechám roztrhat cizí zvíře nebo nechám cizím zvířetem roztrhat jeho.V tom je právě to nebezpečí těchto... celý příspěvek >
Rotvajler, 8.3.2011
Tvrdá výchova neznamená klacek v ruce.Ale důslednost.Nekompromisní.A bázlivý pes je někdy horší než ten agresivní.Nikdy nevíte co udělá a na co zareaguje.Dítě může stokrát výsknout a nic, pak kýchne a pes vyjede.Máte-li děti, nenechávejte je s... celý příspěvek >
Rotvajler, 8.3.2011
Máte pravdu, před slovem agresivita mi chybí slovíčko zdravá.Čili zdravá agresivita, ovladatelná.Zera
Syrová a klasická strava pro psa, 16.11.2010
 Denní dávka pro 10 kg psa je 650g, pro 20kg je 1000g, a pro 50kg je 2000g potravy.Z toho má být 2/3 masa a 1/3 rostlinn.příloh.Ne luštěniny brambory a celá kukuřice a nadýmavá zelenina.Určitě se prodává nějaký vitamínový doplněk... celý příspěvek >
Papriky - co s nadúrodou?, 10.11.2010
Já rozmixuju papriky, zbylá rajčata, cukety,jablka, cibuli,pár stroužků česneku, nějakou feferonku(poměr zeleniny záleží na tom ,kolik čeho mám).Rozvařím, ochutím jako kečup někdy přidám nějaký želírovací prášek.Horké nalplním do menších sklenic... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika