Příspěvky uživatele - 252.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suchý kvas, 8.12.2012
v pálenici mi řekli že tam dají vodu a bude to v teple tak jsem zvědav, bečky nebyly plné tak uvidíme
Suchý kvas, 8.12.2012
v pálenici mi řekli že kvas z jablek je suchý, bez štávy, že to nemůžou vypálit.Je to10 týdnů co jsem ho zakládal.nějaká štáva tam byla. poradí mi někdo co s tím.jestli třeba přidat vodu a počkat ještě 2 týdny.díky za každou radu
Kolik jablkovice z 250 l kvasu, 23.11.2012 Obsahuje fotku
připojuju foto odrůdy mých jablek
Kolik jablkovice z 250 l kvasu, 23.11.2012
odrůdu neznám, jablka větší velikosti, dost štavnatá, červenožlutá a hodně sladká.nějaká podzimní odrůda.kvas založen asi 8 týdnů, pálit jdu 7.12.2012.
Kolik jablkovice z 250 l kvasu, 23.11.2012
poradí mi někdo prosím kolik bych mohl vypálit z 250 l kvasu.nepřidával jsem cukr děkuji
Malinové, ostružinové, ribízové - mám problém, 6.10.2012
Vinaři, vy nevíte???
Malinové, ostružinové, ribízové - mám problém, 5.10.2012
Tak sem to stočil, přidal disiř.draselý a uvidím co dál. Mám toho vína asi 50L v několika demižonech, tak jestli to mám všude přidat nebo jenom tam kde se mi to zdá nutné. A ještě 1 otázka, chci si něco pak stočit do lahví od vína 0,7L a... celý příspěvek >
Malinové, ostružinové, ribízové - mám problém, 3.10.2012
Mám to v5,10,15,20 L demižonech.Takže stáčí přidat daný poměr přímo do demižonu s vínem a promícht nebo je tu i jiný postup.
Malinové, ostružinové, ribízové - mám problém, 2.10.2012
A to zasiřování se dělá jak.Sem ho akorát stočil.
Malinové, ostružinové, ribízové - mám problém, 29.9.2012
Dobrýden zdravím všechny zasvěcené co už mají zkušenosti s výrobou domácího vína a prosil bych o radu. Letos sem z lesíka sesbíral maliny, ostružiny, a dostal ze zehrádky červ. ribíz, vše sem oddělil od nečistot, dal do demižonu, přidal cukr,... celý příspěvek >
Spartan, bohemia, 2.11.2010
Ze spartanem máme špatné zkušenosti a nakonec jsme stromek odstranily.Po nás i ostatní osadníci.Zasadily jsme Florinu a jsme nadmíru spokojení.Stromek napotřebuje péči, jablka jsou zdravá a taky křupavá.Když vzpomenu na zelenou a trochu nahořklou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika