Příspěvky uživatele - 103.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Lipno, 29.11.2010
Zdravím Vás, také jsem tuto odrůdu nasadil a letos bylo jedno jablko a nevím teda, jestli jsem ho neutrhl moc brzo, ale dužnina byla velmi tuhá a výrazně kyselá, možná to chce nechat chvíli po sklizni nechat dozrát vce sklepě. Přitom mám pocit, že... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 4.10.2010
Tak jsem v sobotu sklidil asi 15 kg z šesti stromků, tedy první trošičku výraznější úroda. Dojmy jsou rozpačité, jeden strom má docela výrazné projevy šarky na listech, plody jsou ale bez šarky. Jinak co se týče chuti, tak jsem čekal určitě víc,... celý příspěvek >
Co je to za chorobu, 10.5.2009
Zdravím, pravdou je, že by to oidium mohlo být, čemuž nasvědčuje bílý povlak ze spodu na postižených částí listu, ale docela mě překvapuje, že už tak brzy a ještě k tomu na listech, to jsem ještě v mé dlouholeté praxi nezažil. Spíš bych se přikláněl... celý příspěvek >
Co je to za chorobu II, 10.5.2009
Zdravím, myslím, že by mohlo jít o plstnatost. Používají se proti níc při rašení Sulka popř. sirné přípravky ve vyšší koncentraci nebo po vyrašení např Omite. Jirka
Hálčivec, vlnovník - postřik?, 4.5.2009
Zdravím, my již řadu let praktikujeme následující postup: 1) Při nalévání pupenů postřik Sulkou v koncentraci 4-5%; 2) Pokud byl v předcházejícím roce velký výskyt oidia, tak zhruba ve fázi 7 listů na letorostech děláme postřik přípravkem... celý příspěvek >
Napadení jabloně - prosím o radu, 3.5.2009
1)Nevím kde jste došel na to, že Pirimor působí 3 dny; 2)Lít postřik pod stromy do země je blbost, nehledě na možnou kontaminaci spodních vod.
Broskvoň z pecky, 29.4.2009
Zdravím všechny nadšence, já jsem na jaře zasadil přibližně 100 vyluštěných semen jedné bělomasé pozdně zrající vinohradnické broskve (asi také nějaký semenáč) a když jsem se byl minulý týden na ně podívat, tak už tak 60 ks je venku a zbytek snad... celý příspěvek >
Střih nově vysazené švestky, 7.4.2009
Zdravím, nedá mi to abych taky nepřispěl. Mě by zajímalo na jaké podnoži Hagantu máte. Já ji mám letos druhým rokem na St. Julienu a koupil jsem ji jako špičák s tím, že si udělám korunku v takové výšce v jaké potřebuji a také jsem to tak udělal.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika