Příspěvky uživatele - 5.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vanda, 21.3.2008
Při nevhodné půdě a nevhodném řezu může hodně trpět hořkou pihovitostí. Jeden holandský školkař už díky Vandě zkrachoval.
vienska nebo boscova, 21.3.2008
Co si představujete pod pojmem střední vzrůst? Na hrušňovém semenáči bych z toho co tu zaznělo volil Konferenci. Pro pana Boršičku: S těmi popisovanými meruňkami zatím zkušenosti nemám. Proto jsem člověku co se ptal napsal jen aby se na ně podíval.... celý příspěvek >
Výška vzrostlých třešní, 21.3.2008
Měl jsem na zahradě Karšovu, po cca.40. letech růstu bez udržovacího řezu se plodnost odstěhovalakamsi vysoko. Pomocí desetimetrového žebříku bylo možno očesat jednu nejspodnější větev. Zbytek byl pro špačky. Všiml jsem si, že je dost vitální, má... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 23.2.2008
Pokud předpokládám, že hlavním důvodem natírání kmenů je odrážení slunečních paprsků (viz výše), vychází mi jako racionální termín aplikace konec zimy - patlání na podzim či začátkem zimy je zbytečná práce, neboť vápno zejména z hladších kmenů dost... celý příspěvek >
pnoucí jahody, 11.6.2007
Děkuji za radu, určitě to vyzkouším. Máte pravdu, jsou převislé. Žaneta
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 23.4.2007
Ano, zatím je to jen 4500m2 ale plocha se během 2-3 měsíců rozroste asi na 30 000m2. Hned jak budou dokončeny další stavby  v areálu.
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 23.4.2007
Ano, motory Honda samozřejmě preferujeme. Ty Stigy mají prý hlavně dobře zpracovaný spodek a velká kola, takže by měly něco vydržet.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika