Příspěvky uživatele - 5.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 29.7.2008
oprava: pěstovat v pokoji je nesmysl
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 29.7.2008
Prosím Vás, pěstovat GB, je nesmysl, je to strom, který potřebuje venkovní podnebí, byť ve větrané místnosti Vám bude skomírat. Dejte ho ven a uvidíte.
Jak zvýšit výnosy brambor, 4.5.2008
Tak na tohle musím reagovat. Na počátku 90.let jsem na znojemsku vyráběl fungicidy. I když to byla jenom finalizace (tj. rozemletí účinné složky s inertem), všichni pracovníci byli v tzv. "riziku" a byli pravidelně kontrolováni. Vzpomínám si,  že... celý příspěvek >
Konopí, 7.4.2008
Problém by nastal, kdybyste drogu sklízela, balila z ní cigarety a rozdávala ostatním, pokud ji pěstujete na okrasu, problém by nastat neměl, ale měli by být rozumní sousedé i policie při případném vysvětlování, že ty rosliny máte opravdu v malém... celý příspěvek >
Nizky kvetouci listnaty zivy plot, 7.4.2008
Milá PetoKili, především Vás chci pochválit za skladbu živého plotu, měli by si z Vás vzít příklad všichni thujomilci, zvolila jste nenáročné dřeviny, tudíž jsou nenáročné i na pěstování, mochnu můžete zjara ostříhat cca dvacet cm nad zemí, tavolník... celý příspěvek >
Bílý povlak na clematisu, 11.6.2007
Mám to samé na verbeně, je tím pokrytá téměř celá rostlina. Ty nejvíc napadené lístky usychají. Padlí jsem ještě neviděla, tak si nevím rady.
pnoucí jahody, 11.6.2007
Prosím o radu, mám pnoucí jahody na balkoně a ve velkém se mi do nich pustily mšice. Mám strach je stříkat, když už mají nasazené plody. A pak bych se ještě ráda zeptala, co s pnoucími jahodami na zimu. Jsem začátečník a ráda bych si je přechovala i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika