Příspěvky uživatele - 224.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teakový nábytek - pro a proti, 16.9.2010
tak nám teakový nábytek zplesnivěl po prvním dešti a to i přes napuštění olejem. teď už jsme podruhé reklamovali, poprvé obrousili a na týden na to byl stejný stav. čekáme na vyjádření přímo od výrobce a docela jsme v šoku, že se toto vůbec mohlo... celý příspěvek >
Vodní hyacint a bábelka, 10.9.2010
ahoj, prosím vás moc o zkušenost, zdali se vám daří uvedené dvě rostliny přezimovat. Samozřejmě jsem nějakou teorii nastudovala, ale přímo v prodejně mi řekli, že z 90ti procent se to nepodaří. tak jestli někdo víte, jak na to a daří se, tak prosím... celý příspěvek >
Říčka, potok, malý vodopád, 17.8.2010
Ahoj, děkuji všem za reakce. Objednala jsem kalové čerpadlo o průtoku 7000 litrů za hodinu... snad se to vyřeší tím.  pak písnu...
Říčka, potok, malý vodopád, 15.8.2010
Děkuji za reakci, koryto je cca 30-40cm, zúží se kameny a průtok čerpadla je 2000 l za hodinu a výtlak by měl být dostačující. Tak snad to vyjde.
Říčka, potok, malý vodopád, 15.8.2010
Dobrý den, moc prosím o radu: Máme jezírko, nad ním malé jezírko a zhruba 1,5m mezi nimi dlouhé schody pro vybudování potoku s vodopádky. Když jsme to ale zkusili, všechno už je pod folii, tak to vůbec není takové, jaké jsme si představovali pokud... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika