Příspěvky uživatele - 14.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strupovitost jabloní - mám stromky zlikvidovat?, 6.9.2010
Ještě svůj dotaz rozšířím: pokud nakonec stromky vykopu a spálím, musím nějak zvlášt upravit jámu na vsazení nového? Spory strupovitosti přezimují tuším na listí, ale nebude půda v sázecí jámě nějak infikovaná? Mám obavu, abych si zasazením nového... celý příspěvek >
Strupovitost jabloní - mám stromky zlikvidovat?, 6.9.2010
Hodnotil jsem jen letošní stav, ale když zrekapituluji celých 5 let, tak stromky od samého začátku trpěly strupovitostí. Ošetřování běžnými postřiky (Baycor, Zato,...)  v definovaných agro lhůtách chorobu vždy jen částečně potlačilo, v... celý příspěvek >
Strupovitost jabloní - mám stromky zlikvidovat?, 6.9.2010
Dobrý den všem, na chalupě v horské oblasti mám mladé stromky. Z důvodu pracovního zaneprázdnění a pobytu mimo republiku jsem dva roky zahradu neošetřoval. Nyní jsem se vrátil a zjistil že jabloně (ale i hrušně) - mladé 5ti leté stromky jsou tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika