Příspěvky uživatele - 28.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje první úroda melounů, 6.11.2010
Také bych si přála vypěstovat nějaký meloun, ale nikdy se mi to nepodařilo.  Bydlím v podkrkonoší n.m. 400m. Je to vůbec možné? Můžete mi napsat jestli jste měla semínka kupovaná a jakou odrůdu nebo z melounu koupeného v obchodě? A jak jste se o... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 9.9.2010
Dobrý večer. Dnes jsem ostříhala většinů hroznů z naší révy. Ještě by si zasloužila několik dní ponechat na rostlině, ale i tak jsem sklidila ubohá torza hroznů. Kolem mně poletovalo množství vos a sršňů, evidentně se jim to nelíbilo. Domů jsem je... celý příspěvek >
Modrý prach, 31.8.2010
Dobrý večer - pro paní Hladíkovu. Vápno s mlékem už takto připravovala moje maminka, bohužel už se jí nezeptám. Ale opravdu to vyzkoušejte.  Používali jsme mléko odstředěné a takové s tím 1,5 procenta tuku je.  Vápno po nalití trochu mléka... celý příspěvek >
Vosy, včely, sršni - barva, 29.8.2010
Nevím jakou barvu včely vidí nebo nevidí, ale od té doby co jsem manželovi pořídila bílé oblečení pro práci se včelami, říká, že jejich chování se změnilo a jsou d a l e k o mírnější. J..
Modrý prach, 29.8.2010
Bílíme vápnem kuchyň a příslušenství a nikdy nic nevystoupilo. Rozmícháme ji v troše vody a přes husté sítko přecedíme do vápna.  A když už jsme u toho bílení, přidávám do vápna mléko, vápno hodně zhoustne a musí se znovu ředit. Jarča
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 29.8.2010
Ještě se ujistím, jádra odebíráte a sušíte z olejnaté tykve. jejíž jádra mají jen blanitou slupku? Děkuji. Jarča
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 27.8.2010
Neroste na zahradě, ale za plotem. Muchomůrky růžovky /masáky/ rozkrájím na větší kusy, povařím 2O minut v osvědčeném sladkokyselém nálevu /přidám trošku mrkve a cibule/. Druhý den sliji, nechám okapat a přidám majolku, tatarku nebo bílý jogurt.... celý příspěvek >
Plevel u vzrostlých natí brambor, 19.8.2010
Každý rok jsme měli přes veškerou ruční snahu zaplevelené brambory. Letos bylo do polovice července sucho a tak to nebylo tak hrozné. Máme jich asi 3 ary. Když hlásí teplé počasi vezmu si širší motyčku a plevel jen  "seškrábnu", Potom... celý příspěvek >
Růže asi zplaněla, 18.8.2010
Někde jsem četla/možná na této diskuzi/ že list plané růže se skládá ze sedmi lístečků a list roubované rostliny z pěti. Letos se mi to potvrdilo, vymrzla mi popínavá růže a mám teď sedmilístkový keřík.Jarča
Co s posbíranými slimáky?, 9.8.2010
Ještě jsem chtěla napsat jak se připravuji na příští jaro. Letos se mi tak podařilo zachránit několik posledních cerelů.  Stříhám si z PETlahví válečky tím že ustřihnu dno a hrdlo a každou sazeničku ohradím. Musí se dost zapíchnout do hlíny, aby... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 9.8.2010
Naše brambory by měly být letos pozlacené. Ráno a večer sbíráme slimáky, přes den políčko přejdeme 2x kvůli mandelince.  Přesto mám dojem, že jsem v jejich likvidaci za celý rok nepokročila. Domnívala jsem se, že slimáci na podzim nakladou... celý příspěvek >
Pěstování nakládaček, 3.8.2010
Co mám dělat s nakládačkami, kterým rostou pouze listy ale okurek je málo.Z listů mám již prales, malých okurek le také dost ale nerostou.zkoušel jsem je přihnojit speciálním hnojivem na okurky ale stále rostou jen listy.Oštípal jsem konce výhonků,... celý příspěvek >
Hadovky ve skleníku - co s tím?, 28.7.2010
Prosím pěstitele, kteří bojují ve skleníku se sviluškami na okurkách jako já. Kolikrát stříkáte okurky za sezonu? Stačí jednou a pak už likvidujete znovu napadené listy nebo postřik několikrát opakujete? Jarča.
Zalamování okurek, 23.6.2010
Pro pana P.P. Moc děkuji za poučení. Nikdo nereaguje, protože všichni se ještě smíchy popadají za břicho, ale když jsem se vrátila i k vašemu minulému návodu už vím jak na to.  Ještě prosím,  rozumím tomu dobře, že když je ten postranní... celý příspěvek >
Zalamování okurek, 23.6.2010
Já vím, že to už bylo probíráno, ale přesto bych taky prosila, jsetli by zaštipování okurek někdo ještě jednou vysvětlil. Pěstuji ve skleníku neroubované Paladinky a Miniusprint a už se to stalo aktuální jejich růst nějak usměrnit. Ohledně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika