Příspěvky uživatele - 44.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zivy , 20.5.2011
Zdravim,   rad bych trosku vylepsil okoli me firmy. Jedna se o kancelar v Praze (Jinonice), mame vchod do ulice (=posypova sul). Ke kancelari vede kousek chodnicku, jedna se o verejnou komunikaci. Tradicne okolo je zelena plocha, o kterou se... celý příspěvek >
Postup zasazení semínky z chorvatské palmy, 9.8.2010
Ja jsem si takhle privezl z Recka par seminek. Ze 4 mi vzeslo jedno. Bylo to docela rychle, asi do mesice, po vice jak pul roce mame doma dva listky zatim to nema kmen, zato spoustu korenu :-).
Zbavení se pampelišky, 9.8.2010
Roundup. Nema smysl to delat mechanicky, vzdy neco zustane. Navic na nektere rostliny mechanika neplati vubec, napr. svlacec ma moc hluboke koreny a je mechanicky NEZNICITELNY. Roundup nebo bofix (pro travnik) to resi uplne idealne a jsou biologicky... celý příspěvek >
Množení buxusu, 9.8.2010
Tak napriklad ja rozhodne nemam financni problemy. Presto nemam zahradnika (i kdyz ze zacatku jsme jej meli) a zahradku mam jako odreagovani po praci mozkem. A navic: stejne si mnozim spoustu veci sam. Jednoduse me to bavi a je mi tak trosku lito... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika