Příspěvky uživatele - 175.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Sharks SH 43, 14.9.2010
Tuto diskusi jsem založil já - tudíž předám nějaké zkušenosti po čase. Zatím nemám žádné vážné výtky. Dotahoval jsem řídítka, ztratil matici, když jsem měnil strunu za tříramenný kotouč. z děravé kapsy. Servis ochotní, zašlou na dobírku. Motor chytá... celý příspěvek >
Jakou barvu pouzit na spodni cast sekacky, 3.8.2010
Natírám po zkušenostech z první sekačky pouze červenou antikorozní základovkou. Vydrží dvě sezóny a pak odbrousím a znovu. Gumoasfalt je blbost- v horku se na něj vše nachytá a hlavně- tu základovku pak snadno přebrousíte a přetřete znovu-... celý příspěvek >
Křovinořez Sharks SH 43, 2.8.2010
Nože jsem koupil v Mountfieldu, docela to cenově šlo-mám jej nejblíž, důležitá je shoda vnitřního průměru. Stejně tak mazivo na převody. M.
Poradte prosim levny krovinorez, 30.6.2010
Řešil jsem to samé- koupil na netu SHARKS SH-43. 1,4kw, dělená pevná hřídel, startuje dobře za tepla i studena. Non- stop servisní linka. I s dopravou 3700Kč. Na to co po něm požadujete a i já naprosto stačí. Zatím nemám jediný problém. A kdyby se po... celý příspěvek >
Křovinořez Sharks SH 43, 24.6.2010
Díky za odpovědi. Ještě jeden dotaz. Začal jsem dle návodu s mazáním 1/25 jak je v návodu. Ale pak je tam náznak po záběhu přejít na 1/50. Olej jsem dostal v balení- nebyl tedy značkový. Jakou značku doporuřujete? MS
Křovinořez Sharks SH 43, 23.6.2010
Zdravím zakoupil jsem tento křovinořez pouze s ambicemi po dobu rekonstrukce domku udržovat zarostlou zahradu. Je to můj první křovinořez, nemám jiné zkušenosti. Chtěl jsem jen siknější motor a dělenou hřídel. Uvítal bych zkušenosti uživatelů jak s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika