Příspěvky uživatele - 71.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Floxy, 14.7.2010
Presazuji floxy na jare nekdy i na podzim, odlamuji odkvetle kvety - pal kvetou zase ale postranach a mene, ale kvetou.  Pokud neodlamuji a nemam cas tam behat, stane se, ze odkvetou, vysemeni a ja tam na jare najdu spoustu malych... celý příspěvek >
Jak velkou pastvinu pro kozu, 14.7.2010
Kozy mame ted tri a susili jsme velky dvur, zahradu velkou louku - seno.  Ted pokud i po techto vedrech naroste trava snad i otavu, ale mame jeste pro sichr seno od lonska. Kozy vodime na pastvu pouze pozde odpoledne a vecer, aby se prosly a... celý příspěvek >
Yuka (Yucca filamentosa?) - co s ní po odkvětu?, 14.7.2010
Zdravim, s jukou mam tyto zkusenosti: na trhu na namesti v Koline jsem si ji asi pred 10. lety koupila od jedne babicky, rozdelila je na dve a jednu jsem zakopala doma na zahradce, druhou jsem dala do parku, ktery obklopuje kostel v... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 10.7.2010
Vcera jsem byla na vystave Kvety v Lyse, ktera trva do nedele, Zahradnictvi Chovanec je tam prodavalo - mensi asi 120 Kc - ruzne druhy - podarilo se mi koupit jiz dvouletou rostlinu.  Meli tam i vetsi narostle, cenu u vetsich nevim.  Meli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika