Příspěvky uživatele - 182.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice, 6.7.2010
Jenom nestříkejte jakým koliv přípravkem každých deset dnů. To by jste se mšic nezbavili nikdy. Protože každý hmyz si udělá na používání stejného pesticidu obrannou imunitu. Tzn. střídat přípravky! S těmi mravenci mají kolegové pravdu. Chemické... celý příspěvek >
Škůdce na blumě, 6.7.2010
Dobrý den. Na prvním obrázku to vypadalo jako slunéčko sedmitečné, ale vy myslíte že by to mohly být larvy mandelinky b.? Je mi divné, že by mandelinka žrala blumy. To vidím poprvé.
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 6.7.2010
To je úplně jedno, jakou používáte vazelínu, hlavně,že nějakou používáte. Když jsem kupoval křovinořez Husqvarnu, prodejce mi k němu dal vazelínu od Oregonu, která je také černá. Při případné opravy převodovky Vám nebude servisák zkoumat, jestli jste... celý příspěvek >
Jaké používáte postřikovače?, 6.7.2010
Děkuji za názory. Ještě dodávám, že zmíněný rosič SR 420 od Stihlu používám na ošetření ovocných stromů na zahradě. Dneska už bych ručním postřikovačem stromy na zahradě neošetřoval. Dříve jsem spotřeboval s ručním postřikovačem na celou zahradu 20... celý příspěvek >
Jaké používáte postřikovače?, 6.7.2010
 Ještě dodávám. Rosič SR 420 je od Stihlu. Zapoměl jsem upřesnit značku. Přeci už čas pokročil Roman.
Jaké používáte postřikovače?, 6.7.2010
Dobré ráno! Zajímalo by mě, jaké používáte doma, na zahradě, zahrádce,nebo jinde své ruční, nebo motorové postřikovače. Jaké s Vašimi postřikovači máte zkušenosti, typy,vychytávky?Jako lesník na ochranu terminálních pupenů repelenty používám ruční... celý příspěvek >
Slimáci, 5.7.2010
Dobrý večer! Dneska po dešti potvory vylezli, když jsem šel večer zalívat skleník, zase jsem se zhrozil, co jich bylo na záhonech. Četl jsem na foru něco o jejich likvidaci. Chvilku jsme používali Vanis, jenže záhonky jsou plné slizu a to nepomohl... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 5.7.2010
Vendo, Vendo!
Co se starým namíchaným benzinem?, 4.7.2010
Soumlasím s panem Vysloužilem. Také ho používám na čištění štětců a řetězů mot. pil. Podle mého názoru je zbytečností se zabývat pár litry benzínu do sta korun. Na to bych neotevíral diskuzi, ale od toho tu je.Také jsem měl před měsícem zhruba od... celý příspěvek >
Žací nůž vs. struna, 2.7.2010
Dobrý den Lukáši! Léta seču zahradu trojramenným nožem, letos jsem ji sekal dvouramenným. Sad máme čistě posečený a seno celé s oběma druhy nožů. Souhlasím s kolegou, bude to rukama! Nebo máte tupý nůž. Ostrý nůž je základ, ještě,když máte křov.... celý příspěvek >
Krovinorezy - pružný alebo pevný hriadeľ?, 2.7.2010
Určitě jako profík Vám doporučuji s pevnou hřídelí. 99% uživatelů jej vlastní. Léta jsou odzkoušené a já říkám, v jednoduchosti je síla. Je to škoda, jak tu pán píše, že ho má složený ve sklepě. To jsou vyhozené peníze, nehledě na to, že křov. s... celý příspěvek >
Žací nůž vs. struna, 1.7.2010
Ještě jsem chtěl dodat k tomu výfuku. Pravidelně cca měsíčně výfuk protáhnu kartáčkem na zbraně pistolový na 9mm. Stojí v loveckých potřebách, nevím,pistoli mám už nějaký rok. Přeženu do padesátikoruny a bude to moc. Závada se mi projevovala, tím,že... celý příspěvek >
Žací nůž vs. struna, 1.7.2010
 Výfuk prošťouchnete šroubovákem, nějakým tupějším. V servisu ni ho prošťouchli křížákem a karbon vyklepali na zem Křov. byl v záruce, když jsem za něj dal v akci 21 tis místo cca 24 tis. tak ať se stihláci starají.  Nenapadlo by mě to, že... celý příspěvek >
Žací nůž vs. struna, 1.7.2010
Zdravím! Co jste měl s křov. za problémy? Mě akorát u mé 450ky praskají misky, jak spodní, tak horní. Ale to je záležitost pár korun, jinak dva roky při používání v lese dobrý! Ještě ze zkušenosti jednou za sezonu musíte prošťouchnout výfuk kvůli... celý příspěvek >
Přidřený motor kosy Grizzly MTS 34, 1.7.2010
Dobrý den!  Myslím si, že Vám prasklo ložisko na klice. Mě se to před několika lety stalo smot. pilou podobně. Akorát mě ten odštěpek vylágroval celý motor. Teď záleží na Vás, jestli budete chtít investovat do opravy, která bude dražší než celý... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika