Příspěvky uživatele - 134.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 7.7.2010
V těchto plastických mazivech není žádný "rafinovaný síran molybdenu", ale sulfid molybdeničitý - MoS2. Na trhu je jich X, úhlový převod křivinořezu jimi mazat lze.
Dřevěná lavička - výroba, 6.7.2010
Jak jste spojil ty kuláče pod sedákem? Něco podobného jsem svého času narychlo zbastlil (návštěva přijede za 30 minut ) a nezbylo mi než z vnitřní strany natlouct kramle, což není zrovna estetické řešení.
Co prosím znamená, kořeny zamulčujte? U acer palmatum, 28.6.2010
"Pokrejte to mulčem, páč jináč vám to po zasazení zaschne dřív, než to stačí zakořenit." Nezapomeňte na to po přesazení nalít aspoň 2 kyblíky vody.
Nevím, kdo to je, 21.6.2010
Krtonožka?
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 25.5.2010
Mám ho teprve od loňského léta, předtím se stejně asi neprodával. Zatím mu nemám co vytknout. Startuje bez problémů, výkon má dobrý, jen jsem na něm vyměnil žací hlavu, protože se mi zdálo, že vibruje. Mám tam teď univerzální oranžovo-černou hlavu HQ... celý příspěvek >
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 25.5.2010
Tohle jsem řešil taky a mám Hecht 143. Ten Al-Ko je pekelně těžký.
Hlína z rybníka, 17.5.2010
My jsme toho bahna koupili s chalupu odhadem tak 50 m3, nechal si to tam vysypat bývalý majitel někdy před 30 lety s tím, že to roztahá po zahradě, k čemuž nikdy nedošlo. Ani během těch 30 letech s tím sukcesní plevele nedovedly hnout, po zarytí na... celý příspěvek >
Lišejník a řasa na stromech a keřích, 17.5.2010
No tak se rozšíří, a co má být? Takový nesmysl jako kácet stromy proto, že na nich roste lišejník, jsem ještě neslyšel. Máme ho ve dvou sadech na všech stromech (jabloně, hrušeň, švestky, třešně) a ničemu neškodí. Zrovna tak řasy, ty tam máme zelené... celý příspěvek >
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Jednoznačně potvrzuju - nebrat ani zadarmo.
Miscanthus zebrinus - vymizelo pruhování, 17.5.2010
Loni ji měli v Baumaxu. Jestli ji mají i letos, to nevím.
Schody ve svahu, 16.5.2010
Já to budu fixovat tak, že do spodní strany trámů vyvrtám dvě kolmé díry, ne skrz, a do nich zasadím nějaké železné tyče "co dům dal", armovací železo, zbytky vodoinstalačních trubek atp. Pak trám zatluču do země. Ještě uvažuju, že bych 2... celý příspěvek >
Konev Fiskars, 10.5.2010
Mně totéž dělala laciná konev z Tesca, myslel jsem, že je chyba v nepřesně vylisovaných čtyřhranných dírách v kropáči - trčely do nich otřepy. Ten kropáč měl podobně votuněný tvar, takže asi je chyba spíš v něm.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika