Příspěvky uživatele - 249.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka s velkými koly, 17.7.2010
Pozor na velká plastová kola. V nerovném terénu je velké plastové kolo namáháno velkou pákou a může se vylomit.
Sekačka Partner P53-875DWA, 28.6.2010
Nemáte někdo odkaz na katalog náhradních dílů pro tuto sekačku. Potřebuji se dostat pod ten plastový kryt klínového řemenu a nevím jak. Milan P.
Jaké jsou sekačky Partner na plochu cca 1700 m2, 23.6.2010
Dík za informaci. Náhradní kolo jsem u Husqvarny v místě bydliště objednal, ale po třech týdnech kolo nebylo a já jsem potřeboval sekat. Tak jsem začal shánět přes internet jinde a sehnal jsem u pana Foldyny v Bašce, který je měl na skladě... celý příspěvek >
Jaké jsou sekačky Partner na plochu cca 1700 m2, 22.6.2010
Sekačku Partner P53-875DWA s motorem Briggs Stratton mám dva roky. Sekačka má záběr 53 cm a sekám každých 7 - 10 dnů 2400 m² (asi tři hodiny)  velmi nerovné zahrady. Celé dva roky trávu pouze mulčuju. První závadou bylo utržené lanko od... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna R 53 SV, 8.6.2010
Mám 2 roky sekačku Partner P53-875DWA a taky se mi vylomilo zadní kolo. Vélká plastová kola jsou náchylná na vylomení. Každou další sekačku již budu kupovat s ocelovými koly. Záleží na velikosti sečené plochy. Já sekám kždých deset dnů asi... celý příspěvek >
Změna benzínu u sekačky MF70, 5.6.2010
Zdravím. Jak již tady bylo řečeno je potřeba vyměnit ty gufera. Netěsností gufera dochází při zahřátí k přisáváni vzduchu a tím jde motor do otáček. Milan
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika