Příspěvky uživatele - 143.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se starým namíchaným benzinem?, 26.6.2010
Pokud máš benzínovou sekačku, lej to do ní. Nebo to dej někomu, kdo jí má. Ten smrad je minimální a nic jí to neudělá. Do toho dieselovýho auta prosim Tě ne, to víc ušetříš, když ho vyleješ...
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 11.6.2010
když sem se o to zajímal, tak jsem někde vygůglil, že je... Ale třeba je to kec. Každopádně je to svinstvo kdejaký a je to zadarmo drahý
Castrol bioraps mazanie retaze, 7.4.2010
se všemi biooleji je problém, když je nesprávně používáte. Je toho tu napsáno až až. Tak hledejte. Hlavní zásada! Poslední nádržku oleje dát minerál a nejlépe jí vymazat. Pilu po každé práci s bioolejem pořádně čistit zvenčí. Ideální je ofuk... celý příspěvek >
Aku sekačka - ano nebo ne?, 9.3.2010
Já osobně bych do aku nikdy nešel. Mám benzínovou 6koňovku a stačí mi tak, tak... Určitě to bude chtít nepřerostlou trávu a časté sekání a precizně ostrý nůž. Nedovedu si představit kvalitu sběru. Taky počítejte s vysokými náklady na sečení.... celý příspěvek >
Krystaly v benzínu, 18.11.2009
Povídačka to určitě není, muj tatík to jako malej syčák udělal strejdovi do motorky a vzpomíná na to jako na najvětší sekec svýho života. Jakej přesně cukr použil neříkal... Jasný, dneska by strejdu zažaloval za fyzický týrání a ještě... celý příspěvek >
Elektrická sekačka s pojezdem, 22.6.2009
Ještě dodám - když půjdete do benzínovky a budete koukat na peníze, klidně kupte čínu, ale se značkovým motorem. Podle mně je nejlepší Briks. Opraví vám jej všade a díly jsou dostupné. Co vím, tak motory číňan ještě tolik neumí. Pokud peníze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika