Příspěvky uživatele - 19.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pracná, avšak levná a účinná ochrana jahod před slimáky, 21.6.2010
Zdravím všechny nepřátele slimáků. Možná to není až tak převratné a je to docela pracné, ale mě se to osvědčilo a mám krásné zralé jahody od slimáků nedotčené. Nastříhala jsem starou záclonu na čtverce cca 15 x 15 cm (nebo podle velikosti vašich trsů... celý příspěvek >
Kvetoucí pokojová juka, 31.3.2010
Je pravda, že světla má spoustu, protože ten pokoj má 4 okna - od východu po jihozápad a ona stojí přesně v rohu, kde je světla nejvíc. Takže na tom něco bude. Tak moc děkuju za určení
Poraďte, prosím, názvy rostlin, 30.3.2010 Obsahuje fotku
Moc prosím zkušenější pěstitele o identifikaci rostlin. Některé mám již dlouho, některé jsou nové, ale ráda bych věděla, co pěstuji. Děkuji předem.
Kvetoucí pokojová juka, 30.3.2010 Obsahuje fotku
Tak pro pokochání připojuju lepší fotky:-) na té druhé je i ta rostlina, tak kdyby někdo mohl poradit, co to přesně je zač. Děkuji:-)
Kvetoucí pokojová juka, 29.3.2010
Já ji mám 3 roky, ale nevím, jak stará byla, když jsem ji dostala. Je vysoká asi 1,60 m, když jsem dostala, měla necelý metr. Zítra sem hodím lepší fotku, měla jsem u sebe jenom mobil, tak to vylepším.
Kvetoucí pokojová juka, 28.3.2010 Obsahuje fotku
Chci se s Vámi podělit o nečekanou nádheru, co mi vykvetla. Jedná se o nějakou juku, ale nevím přesně, jaký je to druh. Má široké listy na okrajích se světlým lemováním. Nemá žádnou zvláštní péči, tak nevím, za co se mi tak odvděčila. Květ je... celý příspěvek >
Kávovník, 3.6.2009
Dobrý den, asi vás nepotěším, moje maminka měla kávovník 20letý strom v paneláku až do stropu, až ho musela nahoře zastřihnout, protože chtěl růst pořád dál. Při stále stejné péči prosperoval 19 let, sklízeli jsme z něj i vlastní kafe (jen ho... celý příspěvek >
Čím hnojit?, 3.6.2009
Dobrý den, osobně hnojení bylinek nepraktikuju. V květináči jsem pěstovala pažitku, petržel, kopr, bazalku a vždy rostly krásně i bez hnojení. Teď mám na zahradě bylinkový záhonek po staré hromadě písku, kde se střídají místa vyloženě písečná s... celý příspěvek >
Žloutnutí lístků u fikus Benjamin, 3.6.2009
Dobrý den, já mám už několikaletý stromek a je krásný. Na péči mi nepřijde nijak náročný, řekla bych, že snese spíš sucho než přemokřeno. Když jsem si ho koupila, chodila jsem ho rosit několikrát denně, tak jsem se bála, že o něj přijdu:-) Teď ho... celý příspěvek >
Letnění, 14.5.2009
Dobrý den, podělil by se někdo se mnou o zkušenosti s letněním pokojovek? Nikdy jsem to nedělala (nebylo kde), ale teď máme dům se zahradou a tak bych to ráda provedla. Vím, že většina jich nesnáší přímé slunce. Jedná se mi především o tyto... celý příspěvek >
Odstranění nasazených plodů u mladé broskvoně, 4.5.2009
Dobrý den, poradil by mi někdo zkušenější, zda je nutné odstranit nasazené plody u broskvoně zasazené na jaře 2008? Má jich letos nasazených asi 15 a nevím, zda je nechat dozrát, či zda stromek moc nevysilují. Děkuji za radu. Markéta
Předpěstování cypřišku letního, 26.4.2009
Dobrý den, chtěla bych vypěstovat živý plot z cypřišku letního. Loni jsem ho dle instrukcí zasela přímo na stanoviště do hnízd, ale nedočkala jsem se ani jedné rostlinky, nevím, zda je nesežrali slimáci hned v zárodku. Napadlo mě předpěstovat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika