Příspěvky uživatele - 0.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bouganvillea, 29.2.2008
Já ji mám už tři roky, je stromková.Na podzim ji ostříhám a pak na zimu ji mám na verandě,kde netopíme.kvete mi pravidelně na vánoce a i v létě.Má ráda vodu i přes zimu, ale s mírou.Myslím,že je to nenáročná... celý příspěvek >
nový stavební zákon, 21.2.2008
Může mi někdo poradit chci stavět pergolu 4,5 na 3,5 co k tomu budu muset potřebovat nebo jestli to musim ohlasit na stavební urat? Dekuji předem za odpověd.
oskeruše, 12.2.2008
Rád bych reagoval na komentář od předchozího pisatele,že se oskeruše hodí jen na jižní moravu.Moje zahrada se nachází v nadmořské výšce 580 m.n.m. v lokalitě zvané Česká Sibiř,je tu velmi drsné klima, většina teplomilných dřevin tu nepřežije... celý příspěvek >
pomalu rostoucí keříky nebo trvalky, 4.6.2007
Já mám takové malé vresoviště. Kromě vřesů tam mám levanduli, buxusy, které tvaruji do různých tvarů a také zakrslé jehličnany. Mezi nimi pár kamenů. Vypadá to nádherně. Iva
Japonská zahrada, 20.5.2007
já to odhaduji na buxusy iva
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika