Příspěvky uživatele - 18.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žací nůž vs. struna, 6.7.2010
Ahoj. Nože máš 3 ramené 4 ramené(nejlepší) krásně pokládá trávu - liší se dírou od výrobce  -20 mm a 25,4-.Stačí jen když víš středovou díru. Pak dělají ještě kotouč s 8 zuby taky dobrý a pilu asi 80 zubů ale to už je specialita. Potom nějaké... celý příspěvek >
Porucha motoru Brigs & Straton, 14.6.2010
Zdravim. Do karburátoru sahat nemusíš. Když vyndáš svíčku a zatáhneš tak uvidíš jestli z díry vyfukuje nespálený benzin. Nebo se podívej jestli není ucpaná dírka na víčku nádrže. Jinak motory B & S opravuje kdejakej servis Mountfieldu bez ohledu... celý příspěvek >
One XXL McCulloch motorová travní sekačka, 14.6.2010
Zdravim. Dcera koupila McCulloch 7053d v Hornbachu. Když jsem se sháněl po náhradních nožích tak mě poslali seznam všech servisů v ČR a SR at se poptám. Nože prý neprodávají. Psal jsem do Turnova Jagrmarek - zatím nic.JK
Honda UMK 425 E U3E - demontáž strunové hlavy, 12.6.2010
Jestli můžu ještě poradit tak je lepší 4 zubej kotouč nebo pak 8 zubej cena je stejná skoro akorát pozor na díru existujou dvě velikosti. Jde to zaměnit i od jiných výrobců nehraje roli a sekají lépe jak trojzubec nemá to takové rázy. Krásně to... celý příspěvek >
Honda UMK 425 E U3E - demontáž strunové hlavy, 12.6.2010
Zdravim. Zkus na té strunové hlave zmáčknout ze strany ty dva čudlíky abys odendal spodek jako když se chceš dostat ke struně. Pak uvidíš co je uvnitř -samej zubatej plast ale mohl bys přidržet tu osu abys to vyšroubovat a nasadil kotouč. ... celý příspěvek >
Noze, 12.6.2010
V návodech se píše, že aspon jednou měsíčně. Úhel as 30 st. Ale nejlepší je si koupit náhradí a okouknout a měnit. Jinak záleží taky jak vypadá tráva jestli je useknutá nebo utržená.Najdi si na inter, návody na sekání trávníku nebo údržbu tvého... celý příspěvek >
Nikdy neřež lepené profily, 12.6.2010
Zdravim. Měl bys to trošku rozepsat. At se poučíme nebo pobavíme. Z čeho to je a co to dělalo. Jinak kvalitní pila. jk
Porucha motoru Brigs & Straton, 12.6.2010
Zdravim.Měl jsem něco podobného. Zavolej někoho druhého at můžeš vyzkoušet zda jde jiskra budeš koukat druhý tahat za šnůru. Postupně také zkontroluj zda tam jde benzin a pak čistotu filtru. Můžeš ho vyndat a zkusit startovat mělo by to jít i bez něj... celý příspěvek >
Sekačka husgvarna při startování kope, 11.6.2010
Ještě chci pro ty koho to zajímá sdělit. Když jsme startovali sekačku bez vzduchového filtru tak měla snahu kopat. Muselo se nastavit škubnutí před zápal a pak opravdu trhnout. Po namontování nového vz. filtru. Jen volně zatáhnu a sekačka jede.... celý příspěvek >
One XXL McCulloch motorová travní sekačka, 11.6.2010
Zdravím. Podívejte se na stránky Mountfieldu- mají tam dost velký výběr nožů budou tam pasovat. Můžeš tam dát klidně i 51 cm. Nevím jaký máš vzduchový filtr-jestli placatý nebo oválný tak taky tam seženeš nový. U Husqvarny ne.Nový oválný stojí 419... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 9.6.2010
Asi máš na mysli ale4 pracovní činnosti. Sekání mulčování sběr listí boční výhoz. U některých sekaček jsou uvedeny jen 3 funkce -sekání se sběrem, mulčování a sekání s bočním výhozem. Ne že se leje benzín do 4 taktu
Sekačka husgvarna při startování kope, 8.6.2010
To chce klid. Uvažte že ke kontrole někoho potřebujete. Co je platné že zkontrolujete svíču a pod. Když sám těžko zjistíte zda háže jiskru a pod. Jak tak procházím forum tak jsem zjistil, že sekačka ve svahu se může zalít filtr olejem a nepojede.... celý příspěvek >
Sekačka husgvarna při startování kope, 7.6.2010
Tak pánové sděluji následující. Dneska jsme s kamarádem sekačku naložili a odvezli do dílny. Postupně se rozebrala.Sděluji-klínek v pořádku, zapalování taky je to takovej přístroj podivnej ani se nehne a okolo něj se točí kolo ventilátoru. Zjištěno.... celý příspěvek >
Sekačka husgvarna při startování kope, 6.6.2010
kde se ten předstih nebo odtrh najde a jak to jde nastavit. Jsou tam nějaké značky.
Sekačka husgvarna při startování kope, 6.6.2010
     Zajel jsem se sekačkou Husgvarna 7035 do vysoké trávy a chcípla. Potom jsem ji už nemohl nastartovat-při startování kope. Kde je chyba, co opravit nebo nastavit. Děkuji za všechny rady.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika