Příspěvky uživatele - 125.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 9.6.2010
114.123: Děkuji za tip s vylíváním oleje. Právě čtu manuál k motoru a je to fakt, žádná pumpička není třeba. 64.82: Děkuji. Při záběhu budu samozřejmě provozovat motor na částečnou zátěž, tzn. budu sekat nižší trávu. Ale nebudu se sekačkou vjíždět... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 8.6.2010
S tím horkým počasím to asi nevychytám, ale během sekání budu dělat přestávky na vychladnutí. Děkuji za tip. Také mám v plánu nechat sekačku delší dobu jet na prázdno, než začnu sekat. Zahřátí před samotným sekáním jí budu samozřejmě dopřávat i v... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 6.6.2010
Dobrý den, po dlouhé úvaze jsem se rozhodl k nákupu rotační sekačky Stiga Combi 53 SQ BW, Honda. Na 1800 m2 pozemku mi dlouhé roky trávu sekal kosou soused pro svůj dobytek. Měl jsem pouze stařičkou elektrickou sekačku, kterou jsem vylepšoval... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika