Příspěvky uživatele - 98.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruční vřetenová sekačka - rady, 5.5.2011
Dobrý den. Přemýšlím nad koupí vřetenové sekačky pro můj trávník cca 70m2. Na tuto velikost mi benzín přijde zbytečný a elektřinu tam nemám. Máte s tím nějaké zkušenosti? Nechci za to příliš utrácet, takže uvítám rady k nějaké levné ale solidní... celý příspěvek >
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 8.6.2010
Zdravím. Chci se zeptat nějakého majitele (skutečně majitele, prosím) tohoto křovinořezu z nabídek na aukru na zkušenosti. Zamlouvá se mi cena a na moji 100m2 zahradu víc asi nepotřebuju. Jde mi spíš o to zda to není úplný šunt, něco co po prvním... celý příspěvek >
Založení trávníku, 22.4.2010
Chci se zeptat zkušených, lze to s množstvím osiva přehnat s negativním dopadem??? A kdy po prvním výsevu můžu použít Travin? A kolik? každej někdy začínáme :-) a já vůbec poprvé
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika