Příspěvky uživatele - 247.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červený válec, 5.3.2013
Tak ten náš červený válec je nejvíce podobný tomu německému.Našel jsem ho na prodeji stromků na seznamu odrůd, tak ten název asi sedí.Jedná se o podzimní odrůdu s velmi malými přírůstky. Díky za reakci na příspěvek a hezký večer.
Červený válec, 4.3.2013
Dobrý den. V zimě jsem si připravil rouby jablíčka z farního sadu, které jsme si všichni zamilovali.Nejvíce mi připomíná odrůdu (červený válec)  nalezeno na netu. Prosím o pomoc, má tato odrůda i jiný oficiální název.Na podzim hodím... celý příspěvek >
Určení podnože, 2.9.2010
Díky za tip, myrobalán jsem si našel na netu a asi to bude on.Martin
Určení podnože, 1.9.2010
Nedávno jsem byl kamarádovi přistřihnout broskev, podle plodů asi red hev.Stromek nebyl ješte nikdy stříhaný, stáří osum let a z podnože vyráželo několik výhonů cca dva metry dlouhých, plných trnů, listy menší, oválné, tmavě zelené.Stromek byl však... celý příspěvek >
Předělat stromek?, 6.6.2010
Děkuji za radu panu Ronymu a Stanislawovi.Na ten výraz zpravokořenění jsem si nemohl vzpomenout.Foto dodat nemohu tak jen popis-dutá koruna čtyři kosterní větve založené 70cm nad terénem(dost podobný broskvým),celková výška cca dva metry.Měl bych... celý příspěvek >
Předělat stromek?, 5.6.2010
Dobrý den.Prosím o radu všechny diskutující odborníky.Mám dva goldstary, stáří asi osum let, na podnoži m6 výška dva metry.Je možné je přihrnutím zplanit a dosáhnout vyšího tvaru? Aco budoucí plodnost?Děkuji Martin.
Trnky, 9.5.2010
Dobrý den.Má prosím někdo skušenost s roubováním slivoní na divoké trnky, u nás až 5metrové stromy.Děkuji Martin
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika