Příspěvky uživatele - 44.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulč z drcených šišek, 29.3.2012
Nuže, po dvou letech zkušeností, odpovím si zde sám. Mulč z drcených šišek je vcelku odolný, určitě vydrží víc než klasická drcená kůra a na černé geotextilii je úbytek po 2 letech minimální. Vliv na rostliny: okrasné keře - svída,... celý příspěvek >
Mravenci v trávníku, 2.6.2010
Mně se velmi osvědčil sypký přípravek Biotoll. Měl jsem na zahradě asi 8 velkých hnízd, kde nadzvedávali půdu a úplně zlikvidovali trávník. Řadně jsem ty hnízda zvrchu prosypal, lehce zapravil do půdy a ještě rozprášil po okolí na jejich cestičky.... celý příspěvek >
Mulč z drcených šišek, 2.6.2010
Zdravím vespolek Máte někdo zkušenosti s mulčováním nadrcenými smrkovými a borovými šiškami? Pro který typ rostlin je tento mulč vhodný nebo nevhodný, zda nějak výrazně mění pH půdy a jak dlouho trvá rozklad oproti např. klasické mulčovací kůře.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika