Příspěvky uživatele - 9.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez révy na fasádě, 15.2.2011
Všem moc díky za rady, teď jsem zvědav, jak se mi je podaří uplatnit v praxi. ;o) Díky. Martin
Řez révy na fasádě, 8.2.2011
Díky za rady, opravdu jsem to napsal blně, moc se v tom nevyznám. Kmínek mám do 3,5m a z kmínku bych chtěl mít na každou stranu cca 4 tažně, které bych každý únor zkracoval cca na délku 1m. Z toho by měly každý rok růst letorosty s hrozny. Mám během... celý příspěvek >
Řez révy na fasádě, 7.2.2011
Dobrý den, táhnu révu po jižní fasádě na KARI síti do výšky cca 3,5 m. Rostlůiny jsou od sebe cca 1m. Mám v úmyslu nechat narůst hlavní tažeň až nahoru a na každém tahnout několik vodorovných bočních zkracovaných na cca 60-80 cm. Z nich bych... celý příspěvek >
Škůdce nebo náhoda?, 21.6.2010
našel jsem zvadlý konec výhonu a cca 20 cm od konce byla díra ve stonku o průměru cca 3 mm, stonek uvnitř vyžraný a našel jsem v něm takovou "vosu dlouhou cca 6 mm, s převládajícími černými pruhy a tenčími žlutými. je to jen náhoda. nebo nějaký... celý příspěvek >
Gardena Powermax 32 E - skúsenosti?, 30.5.2010
Mam novou Gardenu 42E a muzu ji doporucit, vcera jsem sekal letos poprve, takze trava 30-40 cm a vzhledem k pocasi mokra. Ani se nezadejchala a sbirani v pohode. Sekam cca 500 m2, ruzne clenite se zahonky a stromky a jsem moc spokojenej. Koupil jsem... celý příspěvek >
Kosačky Gardena Powermax: rukoväť - spínač?, 30.5.2010
Mam novou Gardenu PowerMax 42E, vcera mela nelehky ukol, protoze jsem letos jeste nesekal, jen najare vetikutal a dosel. Jsem mooooc spokojenej, u travy 30 - 40 cm, vzhledem k pocasi dost mokre, se ani nezadychala a hezky sbirala. Zapinani... celý příspěvek >
Ovocné keře a mulčovací kůra, 30.5.2010
dobrý den, jak snášejí ovocné keře, jako např. rybíz, angrešt apod. zasypání mulčovací kůrou? díky
Vylamování výhonů za listy, 30.5.2010
Druhým rokem mi roste několik hlav po treláži na fasádě, z některých výhonů chci dělat vodorovné tažně v několika patrech, ostatní výhony je třeba hned vylamovat, nebo je možné je odstranit až při stříhání? Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika