Příspěvky uživatele - 143.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habr - dokdy sazet, 11.9.2010
Diky za odpovedi, vypada to, ze bych to tento rok mohla tedy v pohode stihnout  Tereza.
Habr - dokdy sazet, 9.9.2010
Dobry den, chtela bych se zeptat, DOKDY mohu ted na podzim vysazet zivy plot z habru. Dekuji velmi za odpoved, Tereza M.
Jak na zanedbanou zahradu - trávník?, 23.8.2010
Teda, taky se musim pridat a obdivuji - uplne vidim, jak to bude krasne misto, az ho zvelebite  A bylo by super, kdybyste nam sem dal fotku, az to bude jakztakz upravene, to je potom co obdivovat  Preji hodne sil a trpelivosti na... celý příspěvek >
Kdy zasadit cibuloviny do kvetinacove misy?, 19.8.2010
a kdyz to necham venku, nezrmzne to?
Kdy zasadit cibuloviny do kvetinacove misy?, 19.8.2010
Dobry den, chtela bych se zeptat - velmi se mi libi, kdyz na jare kvetou tulipany a jine cibuloviny v kvetinacovych misach na terase... Jen jevim, jestli je mam dat do hliny uz tecd, kdyz se maji sazet do zahrad, nebo kvuli mrazu pockat az treba na... celý příspěvek >
Dominator, 19.8.2010
Dekuji :-) Na navod na internetu jsem se divala, ale tem tabulkam proste nerozumim a nevyznam se v nich:-) CHtela jsem vedet, jak asi zhruba, podle zkusenosti zkusenejsich zahradkaru :-) Jeste jednou diky, Teri.
Dominator, 18.8.2010
Dobry den, chtela bych se zeptat, jak mam naredit pripravek Dominator - chci postrikat plevel pred zalozenim travniku - jaky pomer s vodou mam zvolit, aby nebyl roztok prilis slaby, ale ne zbytecne moc silny. A druhy dotaz je - za jak dlouho muzu... celý příspěvek >
Množení skalníku, 17.8.2010
TAk vas zdravim po nejake dobe - vysledek z dalsiho sazeni je ten, ze se mi chytli ze sedmi zase jen dva... Dokonce jsem zkousela 10ti cm vetvicky zasadit ve stinu do kvetinacku, ale nechytl se ani jeden, zcervenaly, uschly a hotovo. TAkze asi... celý příspěvek >
Ostrá tráva, 11.8.2010
fotecka by nebyla? 
Závlaha při založení, 11.8.2010
Taky se mi to zda malo, je lepsi zavlazovat vicekrat za den a klidne kratsi dobu... ale ze zacatku to chce opravdu hodne vody... Teri.
Zapas sezony: lebeda - trava, 9.8.2010
Tak to je mazec!!! To bych asi reklamovala a nechala je to predela komplet cele znova...
Hořcový stromek, 6.7.2010 Obsahuje fotku
Nádhera Ten můj vypadá takto
Hořcový stromek, 29.6.2010
Dobry den, mam dotaz - koúpila jsem si na jare horcovy stromek, nejdrive mel plno poupat, krasne kvete, ale zda se mi, ze kvety hodne opadavaji... Sice je porad plne obsypany, tudiz bych to ani nemusela resit, ale i tak se ptam, jestli neni nekde... celý příspěvek >
Likvidace plevele - Roundup, 23.6.2010
Musim jen potvrdit... Skalka - mravenci prace - potirani listku steteckem a je to...
Množení skalníku, 17.6.2010
Aha, diky za rady, v tom byl mozna ten problem... Zkusim vsechno  a budu doufat, ze se to ujme. Dik jeste jednou, Teri.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika