Příspěvky uživatele - 193.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Literatura - pily, křovinořezy, 23.1.2010
Dobrý den, můžete prosím doporučit technickou literaturu týkající se motorových pil? Něco jako u automobilů "jak na to". Vím že ke každe pile je manuál a návod k obsluze, ten je však příliš stručný. děkuji za tipy.
Mšice a jak na ně, 30.6.2008
Těším se na toho hodujícího škvora   zatím jsem našla kolem ibišku i slivoně několik desítek malých vosiček (možná jenom osiček)   třeba těm mšicím taky dají co proto. Zdravím a děkuji všem, kteří reagují nebo reagovali na můj... celý příspěvek >
Mšice a jak na ně, 27.6.2008
Děkuji za Vaši reakci. Přiznávám, že i já jsem za tu přírodní rovnováhu a k chemii sahám až v nejnutnějším případě,  a proto hledám dodavatele slunéčka, které bych si hýčkala na zahradě. Zdravím, Dáša :-)
Mšice a jak na ně, 26.6.2008
Děkuji moc za Vaši reakci, která mě potěšila, už jsem si myslela, že to musím ubojovat sama. Berušky opravdu chodím sbírat na mrkev, ale letos jsem žádnou nenašla, a tak mšice řádí jak černá ruka. Bohužel je mám i na ibišku, meruňce, rybízu, aj., a... celý příspěvek >
Mšice a jak na ně, 23.6.2008
Prosím o radu kde lze zakoupit larvy slunéčka sedmitečného - berušky. Děkuji za informaci. Dáša
Černé listy na ořechu, 21.5.2007
Jedná se o vzrostlý, cca čtyřicetiletý ořech, který je v současné době z velké části bez listů. Zůstala pouze jedna olistěná větev, zbývající  mají černé uschlé lístky. Podobně jsou na tom i mladé stromy v nedalekém okolí. Dosud jsem se s tím... celý příspěvek >
Voskovka, 15.5.2007
Dobrý den, pokud máte na mysli pokojovou voskovku, tak doporučuji přemístit ke světlu. Je to vlastní zkušenost. Kvete jako o život a ve večerních hodinách pronikavě voní. Dáša
Jak se zbavit pryskyřníku z trávníku?, 12.5.2007
Děkuji za poskytnuté rady, trávník se seče poměrně často, přesto, že neusilujeme o ten anglický.  Pokusím se si s pryskyřníkem, na základě Vašich zkušeností,  nějak poradit. Zdravím všechny účastníky diskuse. Dáša  :-)
Jak se zbavit pryskyřníku z trávníku?, 7.5.2007
Prosím o radu, jak se zbavím pryskyřníku, který stále více prorůstá trávníkem. Pokud možno bez chemie, jedná se o travnatou plochu  mezi ovocnými stromy. Děkuji za radu. Dáša
Koupila jsem švestku, 8.12.2006
Dobrý den, děkuji za pochvalu výběru. Váš předchůdce mě sice moc nepotěšil, ale určitě ji nevykopu. Počkám si a uvidíme kdo z  Vás bude blíž pravdě. Pěkný den přeje Dagmar Krejčířová 
Koupila jsem švestku, 8.12.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, pane Vysloužile,  tak to jste mě zrovna nepotěšil, že tento druh není na pálení vhodný, právě za tímto účelem jsem ji koupila. No nic, budeme dělat knedlíky :-) Zdraví  Vás  Dagmar Krejčířová
Koupila jsem švestku, 11.11.2006
Koupila jsem švestku STANLEY . Prosím odborníky  o posouzení odrůdy a o  rady jak s ní nakládat, aby byla spokojena švestka i já. Děkuji, Dáša
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika