Příspěvky uživatele - 243.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cílené poškození stromů nebo těžba pryskyřice?, 9.6.2010
Těžba pryskyřice v lesoparku? Podél cesty, kde chodí lidé a je to tudíž na očích? Můj instink mi říká, že ty stromy se tam někomu nehodí, žádná těžba. Teda alespoň pokud jde o pryskyřici.
Vrba hakuro nishiki - zasadit a ostříhat?, 5.6.2010
Pod toto se mohu pouze jen podepsat. Souhlas.
Picea glauca - řez?, 2.6.2010
Podobným způsobem "bojuji" s korejskou jedlí, která nám roste před barákem, akorát, že při řezu nepoužívám plotořez, ale využívám tvarování nůžkami, aby si jedle na oko zachovala svůj přirozený tvar. Je to sice pracnější, ale lze to a... celý příspěvek >
Pestovani korunky, 24.5.2010
Časem kmínek zesílí, ta opora zas není taková překážka, hlavně některé japonské javory mají větvičky velice ohebné, takže si vítr s nimi dělá co chce, ale jak jsem řekl, to se poddá. I zlatý déšť jsem viděl na kmínku, ale máte to stejné jako se... celý příspěvek >
Kompost vs. sousedi, 22.5.2010
Životní prostředí je tu jen na oko, rozhodně ne pro lidi, máme sousedy, kteří nás zase otravují kouřem z komína, který je navíc tak nesmyslně postavený (mimo barák), že jednak je to hrozná opičárna, navíc zatopí a je to Spolana hadr a co myslíte -... celý příspěvek >
Břečtan na dům, 20.5.2010
Břečťan je vynikající rostlina pro tyto účely. Osobně to spočítané nemám, ale prý dokáže uspořit někde mezi 20 - 30% energie ročně a to díky jeho termoregulačním schopnostem - v zimě totiž dům zatepluje, v létě naopak přiměřeně ochlazuje, takže je i... celý příspěvek >
Broskvoň, 15.5.2010
Máte k dispozici dva možné termíny, teď a nebo až po sklizni, broskvoň se nebojte silněji ořezat, střed koruny je třeba udržet světlý. Co nejvíce zachovávejte výhony cca jako tužka silné se střídavými pupeny - jsou nahloučeny zpravidla po třech vedle... celý příspěvek >
Skalka, 15.5.2010
Na skalku správně textilie nepatří, ale stalo se to trendem, protože není na údržbu příliš času. Počítejte s vylepšením jam, do kterých začnete sázet, dobrou zeminou. Na svah je ideální rostlinstvo typu skalník, borovice kleč, např.... celý příspěvek >
Úprava terénu, 14.5.2010
Máte-li na mysli vyrovnání drobných nerovností nebál bych se začít ještě teď někdy v tomto období, navozit zeminu, dosít travní semeno, v místech větší navážky před definitivním srovnáním navezenou zeminu sešlapat, postupujete tak že děláte krůčky... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 9.5.2010
 A co takhle z fy. Karsit, 2válec,22Hp sečení 102cm.,hydrostat. poj. Cena okolo 90 tis.-, jak kde.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika