Příspěvky uživatele - 178.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký motorový olej honda gcv 190?, 26.8.2010
Samozřejmě co říká výrobce motoru - HONDA.
Jaký motorový olej honda gcv 190?, 26.8.2010
Držte se toho co říká výrobce motoru.
Kiwi - žloutnutí listů, 8.9.2009
Kiwi jsem zasadila do rašeliny smíchanou se zeminou. Zalévám je hnojivem na citrusy. Přezimovalo a na jaře krásně obrazilo, ale pak začalo žloutnout a konce usychat. Nové výhony vůbec nenarašily. Mám je do zimy znovu přesadit? Nebo stačí přisypat... celý příspěvek >
Kiwi - žloutnutí listů, 7.9.2009
Dobrý den, chci se zeptat na kiwi-žloutnou mi listy a konce nových výhonků zasychají. Některé listy jsou na koncích jakoby suché. Zalévám i hnojím dá se říct pravidelně, aby půda nebyla přemokřená. Četla jsem, že snese i úpal. Je vhodně umístěné, ale... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 20.4.2008
Dobrý den, velice by mne zajímal Váš způsob uchycení truhlíku na parapet. Několikrát už mi truhlíky popadaly a nevím jak to vyřešit. Máme plastová okna a manžel nechce nikam nic vrtat. Také bych ráda věděla typ truhlíku které používáte. Děkuji Eva.... celý příspěvek >
pěstování hlívy, 12.12.2007
Mate nekdo zkusenosti s pestovanim hlivy ustricne v zimnim obdobi? Dekuji za odpovedi a rady.
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 13.9.2007
Odpoved je velice jednoducha! Bezte se podivat co pouzivaji lese. Jednoznacne zjistite ze jsou to dve znacky stihl a husqvarna. Ja osobne vlastnim hq-345 a na moje rezani, to znamena 10-15 metru dreva rocne uplne vyhovuje!nezapomente ale, ze se vzdy... celý příspěvek >
mšice na paprikách, 7.5.2007
Prosím o informaci, jak se používá mléko proti mšicím. Děkuji Petra
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika