Příspěvky uživatele - 111.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekečka Yard-Man 7019 SPB, 6.5.2010
Díky za všechny názory - reakce.Zítra jdu do prodejny a uvidím - díky.
Sekečka Yard-Man 7019 SPB, 6.5.2010
Ty máš asi motor kawasaki takže o motoru nic ale zajímol by mě ten pojezd ty rychlosti tam můžu dávat za pohybu sekačky a nebo musím vždy zastavit a dát tam tu požadovanou rychlost?sbírá tato sekačka do plného koše bez problémů?je schopna sbírat i... celý příspěvek >
Sekečka Yard-Man 7019 SPB, 6.5.2010
Tato sekačka mě zaujala díky motoru, zárukou 5 let která není podmíněná pravidelným servisním kontrolám u prodejce, variabilním pojezdem a v neposlední řadě velkým košem 75 l.I váha 39 kg není až tak hrozná.Prý jsou to velice spolehlivé sekačky ale... celý příspěvek >
Sekečka Yard-Man 7019 SPB, 5.5.2010
Ptal jsem se a opravdu má jenom jeden nůž, do zadu se dá jenom ucpávka. Specielní nůž jde kokoupit ale to je nůž prý nějaký dvojitý, který je určen jenom na mulčování. Ty univerzální nože jsou prý nějak na mulčování polovičaté - to ale asi spíš... celý příspěvek >
Sekečka Yard-Man 7019 SPB, 4.5.2010
Uvažuji o koupi této sekačky, popřípadě YM 7021 SPB.Pokud je tady někdo kdo jí vlastní a nebo někdo kdo těmto sekačkám rozumí byl bych moc rád za nějakou radu.Uvítám všechny rady technického zaměření, spolehlivosti a funkčnosti při práci.
Sekačka Partner P56 - 875DWA - znáte?, 1.5.2010
K tomu partnerovi: všiměte si podle obrázku že přední náprava je stejně široká jako zadní. Já mám na zahradě hodně míst kde potřebují sekačku jenom jako by strčit jenom předkem mezi stromky a dokážete si představit jak budute vjíždět mezi takováto... celý příspěvek >
Sekačka Partner P56 - 875DWA - znáte?, 1.5.2010
Dovolil bych se připojit do diskuse - když se už bavíte o tom pojezdu, nemám absoletně žádné zkušenosti s pojezdem na,,tvrdo" a nebo variabilním. Někteří prodejci mi říkají že profesionálové volí pojezd stálý prý se tím zbavím možných závad. Ale... celý příspěvek >
Stiga Excel 50 S H - poraďte, 28.4.2010
Děkuji za vaše reakce.Už se mi i podařilo tuto sekačku vypátrat i v našem kamenném obchodě za asi 17 500 Kč.Ale asi nikdo s touto sekačkou tady nemá zkušenosti jak vidím takže asi bude každá rada drahá.Nevím jestli ji koupit nebo vzít jenom... celý příspěvek >
Stiga Excel 50 S H - poraďte, 24.4.2010
V katalogu stika pro rok 2010 jsem našel tuto sekačku na straně 28.Bohužel nikde jsem ji nenašel ani na internetu, paranetry prostě nic! Co to tam je za fotka když nikde neexistuje. Pokdle obrázku tam je motor honda 160,antivibrační deska, šasí... celý příspěvek >
Hledám radu jakou rotační sekačku, 14.4.2010
Asi měsíc jsem v záplavě letáků a různých rad prodejců ale čím víc vím tím mám větší zmatek.Mám plochu asi 1800m, dost ovocných stromků i okrasných, ostrůvky ale jinak vcelku rovinku.Seču asi 1 za 2 týdny, chci aby sekačka byla schopna plnit koš do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika