Příspěvky uživatele - 164.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou růži zvolit?, 7.3.2012
Vaše růže jsou nádherné, děkuji za inspiraci. V jakém rozestupu doporučíte růže sázet? Chtěla bych z nich vytvořit "neprůhlednou stěnu". Myslíte, že mohu sázet už nyní, nebo raději počkat na příští měsíc? Nikdy jsem u starkla neobjednávala, tak nevím... celý příspěvek >
Jakou růži zvolit?, 7.3.2012
Dobrý den, už asi 14dní brouzdám po internetu a snažím se najíčerpat co nejvíce informací ohledně růží, teď jsem narazila na tuto diskuzi a vidím, že je tu plno odborníků na růže, tak velice poprosím o rady. Mám v plánu zasadit letos poprvé růže... celý příspěvek >
Neprůhledná stěna z růží, 28.9.2011
Dobrý den, velice se mi líbí růže, ale na druhou stranu o jejich pěstování bohužel nic nevím (to budu muset ještě napravit). Pro začátek bych se chtěla zeptat na následující: Máme dřevěný "plot" 3m dlouhý a 2m vysoký (plaňky podél). A... celý příspěvek >
Jakou elektrickou sekačku na trávu?, 12.5.2011
Dobrý den, prosím o nějaké typy na elektrickou sekačku na trávu. Manžel bude mít v blízké době svátek, tak bych mu ráda koupila sekačku, ale jsem žena a přiznám se, že tomu rozumím jako koza petřželi :-) a věřím, že jak bych vstoupila do nějakého... celý příspěvek >
Jakou popínavku na pergolu?, 6.5.2011
Paní Lído, vy i pan Josef jste mi tedy dali brouka do hlavy . Moc děkuji za typy (i ostatním), ale teď se opravdu rozhoduji mezi rdesnem a podražcem. Teď jsem brouzdala po internetu a "studovala" tyto 2 rostliny a pro naše podmínky se... celý příspěvek >
Jakou popínavku na pergolu?, 5.5.2011
Prosím o radu jakou zvolit popínavku na pergolu? Rozměr pergoly je cca 3x3m a je napojená na kůlnu o stejných rozměrech (časem bych ráda nechala porůst i kůlnu...).Slunce jde na pergolu od rána do nějakých 13-14h a na kůlnu celodenně. Pergola je... celý příspěvek >
Prorůstání živého plotu k sousedům, 9.5.2010
Nátěr plotu snad nebude potřeba, je poplastovaný. Plot je souseda, protože on ho stavěl před cca 5ti lety a my se teprv nyní nastěhovali. Stříhání z jeho stany je nemožné z jediného důvodu - on má u daného plotu takové "skladitě" (chtěl... celý příspěvek >
Prorůstání živého plotu k sousedům, 8.5.2010
Dohoda se sousedem nemožná. A ikdyž bych rostlinky sázel 1m od plotu, tak si moc nedovedu představit, jak se při stříhání "mačkám" mezi pletivem a živým plotem - to samozřejmě za pár let. A také nechci mezi pletivem a živým plotem nechávat... celý příspěvek >
Prorůstání živého plotu k sousedům, 8.5.2010
Dobrý den! Potřeboval bych poradit. Chystám se sázet živý plot (javor babyka) k plotu (běžné pletivo). Plot je sousedů, proto nevolím nic popínavého, ale řeším tento problém: co s javorem za pár let, až bude prorůstat k sousedům??? (stříhání z jejich... celý příspěvek >
Javor babyka, 28.4.2010
Stanislawe, určitě to jako chlubení neberu! Naopak, jsem ráda za každou dobře míněnou radu! No, tak vyrazím do přírody a budu okukovat javory. A když byste mohl porovnat životnost javoru a habru??? Zvažovala jsem i habr, ale ten mi přijde už více... celý příspěvek >
Javor babyka, 28.4.2010
Stanislawe, na jedněch www jsem se dočetla, že roste hodně rychle, že je nutné stříhat i 4x ročně a sázet 4 sazenice na 1 metr a na jiných www jsem se setkala s podobným názorem co píšete vy, tak teď nevím . Máte s javorem osobní zkušenost?
Javor babyka, 28.4.2010
Dobrý den, prosím o rady a informace ohledně tohoto keře. Ráda bych volila na živý plot. Jaké je vhodné stanoviště? Jak daleko od sebe vysazovat? Jak rychle roste? Kdy a jak nejlépe zastřihovat? Či nějaké další poznatky. Velice všem předem děkuji za... celý příspěvek >
Clematis, 24.4.2010
Od samého rána jsem na této dikuzi a čerpám různé informace- velice děkuji všem! Ani nevíte, co pro mě jako pro začátečníka zde znamená. A zároveň přiložím dotaz. Chci clematis vysadit k plotu (pletivo) na jižní stranu. Jak daleko od sebe Clematis... celý příspěvek >
Čím nechat porůst plot?, 22.4.2010
Všem děkuji za typy a rady! Bohužel plot náš není, ale říkala jsem si, že bych se se sousedy mohla domluvit, že to nechám porůst... V případě, že by na můj návrh nepřistopily, co byste radily? Myslím jakou rostlinu (tedy nepopínavou) volit aby byla... celý příspěvek >
Čím nechat porůst plot?, 21.4.2010
Dobrý den! Obracím se na vás všechny zkušenější o radu... Potřebovala bych nechat porůst plot (klasické pletivo) nějakou popínavkou. Délka plotu je cca 30m a je to z důvodu naprostého zamezení pohledu k sousedům-k sousedům je velice... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika