Příspěvky uživatele - 3.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 17.6.2011
Ahoj, to je zajimava otazka. Mam oboji a mohu trochu srovnat. Puvodne jsem koupil zahradni trakturek J. Deere LX279, vzadu i s kouli, jednu sezonu sekal. Potom jsem prisel na napad, ze si koupim jeste neco lepsiho - malotraktor. Jednu sezonu jsem s... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 10.5.2010
Pri vyberu zahradniho traktoru by mel urcite hrat servis a prodejec urcite dulezitou roli, driv nebo pozdeji budete neco potrebovat. U nas v dire v okruhu 30 km je pouze jeden, ochotny prodat cokoliv ale kdyz prislo na otazku, je-li schopny me s... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 6.5.2010
Panove, ja jsem si zrovna zpocital, za predpokladu ze se seka kveten az rijen 3 hodiny tydne, coz je asi tak prumer, to je teda 6 mesicu krat 4 je 24 tydnu krat 3 hodiny je 72 hodin za rok., a to je presne 3 dny nepretrziteho provozu, a po deseti... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 21.4.2010
A jo! Zapomnel jsem pripsat cenu na kolik me cely komunalni traktor se sekackou a sbernym kosem vysel. Tedy drazba, plus dovoz plus nahradni dily, cele komplet za 48 tisic. Stari 20 let. Nepocitam do toho par dni sroubovani a montovani to jsem si... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 21.4.2010
Zdravim nadsence sekani travy, loni jsem sem trochu psal, tak se jeste se jeste na chvilku vratim a podelim se o zkusenosti. Muj pozemek je z vetsi casti ve 34° svahu, stromu pouze malo. Na Ebay jsem vydrazil 10 let stary zahradni traktor John... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 12.8.2009
zdravim vsechny priznivce zahradnich traktoru a po mesici pripojim jeste par zkusenosti se starsim Deerem LX279, ktereho jsem koupil na Ebay (cely pribeh je popsan zde nahore). Jedno musim rict, seka skvele, ale to bude sekat kazdy traktor, ktery ma... celý příspěvek >
Zahradní traktor do svahu, 22.7.2009
tak jsem to konecne zvladnul dat na net ty dve videa. Tedy jeste jednou: John Deere LX279, 17 HP, Kawasaki motor, hydropohon do svahu 42%. Nez za nekolik dni prisel soused udelat video, mel jsem to uz posekane. Tak na videu jsem to jel jeste jednou.... celý příspěvek >
Trakturek na privesu za autem, 2.7.2009
Zdravim! Nevite nekdo, jetli se vejde zahradni trakturek na karu s plochou 2 x 1 metr? Trakturek je siroky podle technickych dat 1,3 m, ale nevim presne, jestli je to vcetne sekacky mezi koly, ktera na obe dve strany precniva a eventuelne necha... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 1.7.2009
no tak jsem se ted koukal na polske stranky a neni to zase docela pravda. Murray stoji ve stejnych HP o dobrych 500 eur vic, a to s motorem B&S Intec, coz je amatersky motor na obcasne vyuzivani a montuje se do lacinejch stroju. A ten JD ma prece... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 1.7.2009
Tak jsem to myslim jiz vyresil. Nechal jsem se poucit ze zkusenosti s ceskymi firmami a Vari sekackou, kde nejsou k sehnani noze, frezu na snih se me take jeste nepodarilo koupit, prodejce se vyzkousenim trakturku jednoduse nehlasi, potom tady nekdo... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 30.6.2009
A jakej teda mate svah pane? Ja nevim ale to co jsem videl na tom videu me moc nenadchlo. Mulcovat se ma jedna tretina vysky travy, to znamena ze mulcovat se musi casto. Z 10 cm muzete zmulcovat 3-4 cm, 6-7 cm vam zustane, coz je katastrofa, to je... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 29.6.2009
U nejakeho zbozi je me to proste jedno. Koupil jsem si nekde ve vesnicke mototechne jednu vapku, takovou zlutou, asi za dvanact stovek, tlak ma slusnej, auto nemeju, tak ji nekdy vyndam na bagr, vcelku ji moc nepouzivam jelikoz me stve tahat hadice a... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 28.6.2009
video i fotky samozrejme zkresluji a lze tezko odhadnout, jak je svah skutecne prudky. Ja mam svuj zhruba 16°, to je asi 28%. Meril jsem to tak ze jsem fotku v programu na upravu fotek otocil aby svah byl vodorovny a kouknul jsem o kolik stupnu... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 28.6.2009
Pane 45.244, tady je to video: www.youtube.com/user/Adoslav23 Jak silny mate motor? Me bylo receno, ze pod 20 PS nemam jit. Je to pravda? Musim jeste dodat, ze se take nahore musim otocit. Tedy dnes secu s bubnovkou jakoby ve ctverci, nohoru, potom... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 28.6.2009
k panu xxx.xxx.45.244, to je urcite zajimavy nazor!!  Koukal jste se na video z diskuze Rider Stiga nebo Husquarna? Ja mam zhruba stejny kopce, jako jsou na tom videu a je naprosto jasne ze za deste sekat nebudu, v noci take ne, takze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika