Příspěvky uživatele - 180.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modřín převislý - Larix decidua Puli, 9.3.2011
Dobrý den, mám na zahradě modřín převislý, vyvazovala jsem ho do 2,5 metru a pak jsem ho již nechala být. Bohužel se mi špička začala naklánět úplně na druhou stranu než potřebuji a teď už s ní nic neudělám. Strom mám 5 let, myslíte, že ho můžu celý... celý příspěvek >
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 17.10.2010
S tím, že stroj má sloužit já souhlasím. Ale přeji si, aby sloužil co nejdéle. Proto jsem se ptal na použití stabilizátoru paliva. Tím, že jej eventuálně přidám do benzínu ze sebe otroka rozhodně nedělám.
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 15.10.2010
Podělte se, prosím, někdo o své zkušenosti. Díky předem.
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 10.10.2010
Výrobce stabilizátoru udává, že díky stabilizátoru zůstane palivo čerstvé po dobu až 24 měsíců, motor bude rychle startovat a palivová soustava zůstane čistá. Takže jsem si myslel, že to brání rozkladu benzínu a také usazování... celý příspěvek >
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 9.10.2010
Chtěl bych se zeptat, zda-li máte někdo zkušenosti s použitím stabilizátoru benzinu např. Briggs & Stratton Fuel Fit? Je sktečně takový přípravek prospěšný? Pokud takto ošetřím benzín v kanystru, mohu jej pak následné použít také pro... celý příspěvek >
Křovinořez Partner B 310, 21.8.2010
Dobrý den, tak jsem se dnes díval na karburátor a je to ZAMA. Doufám, že se jedná o výrobce.
Křovinořez Partner B 310, 20.8.2010
Jestli je tam Mc Culloch, to nevím, ale zítra se podívám. Zkoušel jsem několikrát obojí, tzn. jak systič, tak i napumpovat benzín, současné i odděleně. Ale vždy to skončilo tak, že jsem motor "ulil".
Křovinořez Partner B 310, 20.8.2010
Díky za radu. Pokud by byla nízká komprese, znamenalo by to dát nové pístní kroužky?
Křovinořez Partner B 310, 20.8.2010
Dobrý den, již delší dobu (7 let) vlastním křovinořez Partner. V poslední době (druhou sezonu) se mi stáva, že když přeruším sekání na cca 10-15 minut, nelze motor znovu nastartovat. Musím ho nechat skoro úplně vychladnout, pak teprve nastartuji a... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 7.8.2010
Dobrý den, měl bych dotaz k Aspenu 4t. Lze jej použivat i "preventivně" k "ošetření" palivové soustavy motoru? Nebo je výhodou pouze dlouhá životnost tohoto benzínu? Díky. Pavel
Honda GCV 135, 29.7.2010
Dobrý den, vlastním sekačku s motorem Honda GCV 135. Minulý víkend jsem si po asi třiceti minutovém sekání dal pauzu. Následně asi po 15 minutách jsem chtěl v sekání pokračovat, ale na startování motoru jsem musel vyvinout enormní sílu, jakoby... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 24.7.2010
Musím se přiznat, že jsem si koupil 3cm tlustou, tmavou a z vrchu leštěnou žulu a zhruba po 5 min mi praskla... Nevíte čím to může být? Žulu doporučuji určitě min 5 cm, nahřátí do 20 min...
Kolísání otáček u sekačky Stiga, 11.6.2010
Dobrý den, řeším podobný problém. Už jsem to psal i do jiné diskuse. Závada se projevuje podobně, jak popisujete. Ovšem navíc se u mne děje to, že potom co se motor sám zastaví, již obtížně staruje. Po vícero pokusech již nejde nastartovat a... celý příspěvek >
Kosačka Jonsered LM 2152 CMDA?, 12.5.2010
Dobrý den, také jsem o této sekačce kdysi uvažoval. Byl jsem si jí prohlédnout v prodejně HQ a prodavač mi rovnou říkal, že mi k ní prodá lepší nůž, aby dobře plnila koš. Ten původní na to není prý úplně vhodný. Cenu zmiňoval cca 450 nebo 480 Kč.... celý příspěvek >
Jaký rozprašovač?, 2.5.2010
Dobrý den, rád bych si koupil kruhový rozprašovač, který,,zaleje,, plochu v průměru kolem 20 m. Máte nějaký tip nebo zkušenost? Viděl jsem dnes v Obi jen s dostřikem 8,5m od Gardeny.   Děkuji Vám
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika