Příspěvky uživatele - 146.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muzu hnojit Thuje hnojivem Horka sul?, 30.3.2010
Dobry den, nekdo mi doporucil, ze na Thuje ocidentalis z kterych mam udelany zivy plot je dobre je hnojit Horkou soli(Siran Horecnaty) od firmy Agro. Chtela jsem radeji pouzit od Kristalonu nebo Flory hnojivo na okrasne dreviny, ale dotycny v obchode... celý příspěvek >
Mucenka?, 29.3.2010
Dobry den, je mucenka stalezelena rostlina? A rada bych se zeptala jaky je jeji rocni prirustek, jak rychle roste, rada bych si ji dala pred vstup do domu aby mi vyplnila pergolu. Dekuji
Hosta (Bohyska), 29.3.2010
Dobry den rada bych se zeptala, zda-li ma nekdo zkusenost s touto trvalkou na slunnem miste. Jelikoz ziji v zahranici, kde je dosti slunecno mela bych tuto rostlinu prevazne na slunci, hlavne v lete. Cetla jsem, ze tato roslina je rada ve stinu, ale... celý příspěvek >
Imperata cylindrica aneb Japonska krvava trava, 29.3.2010
Dobry den, rada bych se zeptala, zda-li ma nekdo zkusenost s touto okrasnou travou. Ziji v Recku a je zde dosti teplo, vydrzi mi tato trava na plnem slunci, kdyz ji budu dobre zalivat? A jak rychle asi roste. V zime tady dosti prsi, je treba proto... celý příspěvek >
Zna nekdo Pittosporum?, 29.3.2010
Dobry den, koupila jsem si rostlinu Pittosporum (cesky snad Slizoplod) Je to velice hezka rostlina a koupila jsem si ji na zivy plot. Jestli mate prosim nekdo zkusenosti s touto rostlinou napiste prosim. Dekuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika